flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 21 березня 2022, 15:29
Лист єпископів Конференції Римсько-Католицької Церкви в Україні щодо приготування до посвячення України та Росії Непорочному Серцю Марії, що відбудеться 25 березня 2022 року.
 
лого повне
 
У цьому складному часі, коли в Україні триває війна, єпископи Конференції Єпископату України Римсько-Католицької Церкви, прислухаючись до голосу духовенства та Божого Люду, написали лист до Святішого Отця Франциска з проханням про посвячення Росії Непорочному Серцю Марії.
 
Цю просьбу ми також поновили через кардинала Конрада Краєвського, який відвідав Україну в минулому тижні. Ми радіємо, що Папа Франциск віддасть Непорочному Серцю Марії Росію та Україну 25 березня ц.р. в базиліці Святого Петра в Ватикані, натомість кардинал Конрад Краєвський у цьому ж часі зробить те саме в Фатімі.
 
У 1917 р. Мати Божа в Фатімі говорила, щоб для того, щоб уникнути війни, голоду і переслідування Церкви і Святішого Отця, треба просити про посвячення Росії Її Непорочному Серцю та про жертвування Святого Причастя в намірі винагородження в перші суботи місяця. Якщо Її прагнення будуть виконані, Росія навернеться і запанує мир.
 
Ми хочемо приготуватися до цієї події в Україні Новенною, яка почнеться 17 березня.
 
Ми маємо надію, що цей Акт посвячення спричиниться до якнайшвидшого закінчення війни.
 
15/2022
 
16 березня 2022 року
 
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити