flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 14 січня 2022, 15:53
Важко знайти людей, які б не любили казкову та чарівну красу Різдвяних Свят та спів колядок.
 
korosten wystawa
 
Діти та молодь нашої парафії також прославляли Новонародженого Спасителя колядками та підготували різдвяну виставу "Дари Артабана". 25 грудня на Різдво Христове, була прем’єра вистави в Коростені, а наступного дня, на свято Св. Сімейства, ми їздили до парафії Марії Матері Церкви, що в с. Горщик, де нас радо і гостинно приймали парафіяни на чолі з о. Юрієм Бугаєнком.
 
 
31 грудня за старою доброю традицією, після адорації та подячної Служби Божої за 2021 рік молодь зібралася у домі сестер на ділення оплатком та веселі новорічні розваги.
 
7 січня вперше в історії нашої парафії ми ходили колядувати до храму наших братів православних. Це була Свято-Вознесенська Церква ПЦУ, куди нас запросив настоятель о. Леонід Мельникович. «Слава Богу, слава на висоті, на землі мир, спокій», – лунали слова чудових колядок. Парафіяни ж щиро і відкрито приймали нас, ми спільно молилися, славлячи Господа колядками спочатку у виконанні нашої молоді, потім – церковного хору, а кульмінацією був спільний спів православними та католиками чудової колядки «Нова радість стала».
 
korosten wystawa2
 
На завершення Різдвяного періоду в Неділю Хрещення Господнього ми показали виставу парафіянам Олександрівки біля Новоград-Волинського, а заодно відпочили там 8- 9 січня, розважаючись на свіжому повітрі та милуючись чудовою зимовою природою та снігом, який Господь щедро послав на землю саме в день нашого приїзду.
 
Молодь парафії бл. о.Гонората
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити