flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Субота, 09 жовтня 2021, 08:34

"Кожна любов найкраще випробовується в стражданні, тож можна сказати, що без нього немає справжньої любові", - так писав до своїх духовних синів та дочок блаженний Гонорат Козьмінський OFMCap. Над темою страждання у житті християнина та богопосвяченої особи роздумували учасниці духовно-формаційної сесії, що була присвячена скорботним частинам Розарію та відбулась у бердичівському монастирі сестер гонораток. 

DSCN0200

Це вже третя зустріч для сестер-монахинь в рамках сесії, яка розпочалась з ініціативи Конференції вищих настоятельок жіночих інституцій і товариств апостольського життя РКЦ в Україні. Під час зустрічей учасницям товаришувала Вікторія Тумановська, яка опрацювала серію матеріалів, що допомагають наблизити таємниці Розарію до нашого щоденного життя, побачити глибший сенс у тому, що переживав Спаситель та прочитати євангельські уривки у світлі нашого життя. У таїнствах учасницям служили босі кармеліти з Бердичева.

DSCN0191

Символічним було те, що дана сесія відбувалась з 5 по 7 жовтня. Завершення зустрічі відбулося у спомин Пресвятої Діви Марії Розарію.

DSCN0210

Під час зустрічі учасницям також товаришував у своїх реліквіях блаженний Гонорат Козьмінський, адже в цей час гоноратські згромадження моляться новенну перед спомином Засновника, що припадає на 13 жовтня. Сам отець Гонорат був великим шанувальником Богородиці та залишив багату духовну спадщину, яка може слугувати роздумами до таємниць Розарію.  

DSCN0221

Додати коментар


Захисний код
Оновити