flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Неділя, 14 червня 2020, 14:25
Днями був представлений гімн на Рік молитов про покликання, що відзначається нашою Церквою в Україні. Сестра Зита Врона з Комісії душпастирства молоді розповідає про історію створення гімну.
 
Зита Врона 2
 
– Сестро, з чого все почалося?
 
– Початком можна вважати розмову під час колядування з отцями-кармелітами у нашій гоноратській спільноті в Бердичеві. Ми ділились думками щодо оголошеного Року молитов про покликання. Саме тоді пролунало: «Було б добре, щоб на цей рік був якийсь гімн».
 
– І як ці слова реалізовувались?
 
– Молячись, отримала світло, що потрібно звернутися до Інституту богословських наук у Городку з проханням про допомогу, оскільки там є факультет сакральної музики та хороведення. Ще того ж дня я зв’язалась із о. Ярославом Росочинським, деканом факультету сакральної музики Інституту богословських наук Непорочної Діви Марії. Це дивовижно, але він відчув, що я до нього звернуся з таким проханням.
 
– Отець Ярослав взявся допомогти?
 
– Так. За його сприяння і з’явився гімн. Декан знайшов людей, які разом «народили» прекрасний твір. Слова написала Олена Ткачук. Музику – Катерина Перекліта, викладач факультету сакральної музики. Вона ж і виконала його. Аранжування зробив Павло Малий. А я із поданого матеріалу змонтувала відео, підібравши відповідні світлини, щоби можна було і слухати, і дивитися, і, підспівуючи, усміхатись.
 
– Скільки часу тривала робота над гімном?
 
– Від січня до початку червня. Праця була довготривала, але наполеглива. До цього всього спонукало бажання, аби гімн уже з’явився на Дієцезіальних днях молоді, паломництвах, реколекціях, днях зосередження і у всьому, що будемо робити для більшої слави Бога та в намірах нових покликань до священицького і богопосвяченого життя.
 
– Карантин трохи змінив душпастирські плани Церкви...
 
– На жаль, карантин багато чого скасував. Деякі ініціативи не вдалося реалізувати. Але я вірю, що Господь має власні план. Надіюся, що Він надихне та відкриє молоді серця на поклик і додасть відваги відповісти: «Господи, Ти кликав мене? Ось я! Ось моє серце і все, чим я є, – все для Тебе!»
 
Дякую отцю Ярославу, який весь цей час чував та товаришував у справі «народження» гімну. Дякую неймовірно талановитим Олені, Катерині та Павлу. Нехай Господь благословить їхнє служіння, примножить дари та супроводжує у своїй безмежній любові.
 
Запрошуємо до перегляду та поширення Гімну!
 
А ось текст Гімну "Господи, пошли мене!": ЗАВАНТАЖИТИ НОТИ ТА МАТЕРІАЛИ 
 
 
Пр.: Кого б Мені послати? Хто нам піде?
 
1. Господи, ось я! Ти кликав мене?
Ось мої руки для Тебе!
Хай вони пригортають убогих, малих,
У молитві здіймаються вірно.
Нехай будуть продовженням рук Твоїх
І ламають Хліб Євхаристійний!
 
2. Господи, ось я! Ти кликав мене?
Ось мої ноги - для Тебе!
Хай долають вони досконалості шлях
Несучи світу Добру Новину.
Як чудова дорога євангельських рад,
Що веде за Тобою невпинно!
 
3. Господи, ось я! Ти кликав мене?
Ось моє серце - для Тебе!
Ти його пригорни, розпали в ньому жар
І навчи цілопальної жертви.
Знак майбутнього віку - покликання дар,
Щоб любов'ю горіти у Церкві!
 
4. Господи, ось я! Ти кликав мене?
Все, чим я є - лиш для Тебе!
Ти приходиш до мене у Хлібі й Вині,
Промовляєш до серця таємно.
І живу вже не я, тільки Ти у мені!
Моє все, мій Господь, Наречений!
 
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити