flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 13 грудня 2017, 10:15

Таким є одне із завдань богопосвячених осіб, яке Апостольський Нунцій архієпископ Ґуджеротті окреслив під час зустрічі з Радою Конференції вищих настоятельок жіночих інституцій і товариств апостольского життя РКЦ в Україні.

rada wyshch nast u nuntsia 2017

Аудієнція відбулась у понеділок, 11 грудня, в Апостольській нунціатурі. На початку зустрічі Голова Конференції с. Олена Бись привітала Його Високопреосвященство з прийдешніми святами Різдва Господнього, а потім представила сестер Ради.

Нунцій цікавився працею Ради та працею всіх українських згромаджень. Він поділився турботами щодо ситуації молоді та всього нашого народу. Зазначив, що бачить два завдання, які стоять перед богопосвяченими особами сьогодні: 1) чернечі спільноти мають бути свідками надії й радості від служіння Господу, мають нести Божу любов усім, хто її потребує; 2) бути готовими до викликів суспільства, проявляти ініціативу, готовність до служіння, винаходити нові способи реалізації своєї харизми.

rada wyshch nast u nuntsia 2017 2

Його Високопреосвященство передав сестрам вітання від Папи Франциска, який постійно цікавиться ситуацією в Україні і має велику надію на богопосвячених осіб. Наприкінці зустрічі нунцій поблагословив сестер і побажав бути щедрими й мужніми у проголошуванні Доброї Новини. Зустріч відбулася в теплій та духовно глибокій атмосфері.

Нагадуємо, що 15 листопада 2017 року було обрано нову голову Конференції с. Олену Бись CSA, а також радницю - с.Ренату Нуцковську SCM.

с. Анна Заінчковська FMA

Секретар Конференції

Католицький Медіа-Центр

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити