flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 04 жовтня 2017, 09:52

Транзітус – це пам’ятка, яка пригадує смерть святого Франциска з Ассізі, який помер уночі 3 жовтня 1226 року, у капличці Порціункулі, колисці Францисканського Ордену. Велика францисканська сім’я по всьому світі, за багатовіковою традицією, зустрічається у переддень урочистості святого Франциска під час цього богослужіння.

IMG 3205

У місті Мостиська (Львівська обл) теж відбулась ця урочиста подія! Службу Божу звершив у нашому храмі о. Франциск Ботвін з Ордену Братів Менших, що служать у сусідній місцевості Судова Вишня. Власне брати менші відповідають за духовний супровід францисканської родини мирян у м. Мостиська. Гарне богослужіння зібрало у нашому храмі багато вірних, дітей та молодь, які прагнуть в деякій мірі товаришувати Францискові, брати участь у його переході до дому Небесного Отця.

У супроводі сестер гонораток, котрі працюють у нашій парафії, під мелодійний спів францисканських пісень, які виспівували діти та молодь нашої парафії, слова про останні години життя св. Франциска та його заповіт для францисканської родини, доносились до кожного, вражали душу і спонукали до роздумів про життя і відданість Богу нашого Серафимського Патріарха.

22251072 1484433801622265 1687615266 o

На завершення богослужіння підлітки роздали для усіх присутніх у храмі крихти хліба, як знак Христової доброти до нас, щоб кожен з нас умів ділитись з ближніми тим що має сам, цього вчить нас св. Франциск. Кожен з присутніх глибоко пережив на ново події з життя Франциска, відкриваючи для себе дію Святого Духа в житті цього великого святого з Ассізі і багатство францисканської харизми. Мир і Добро нам всім!

С. Камілла

Більше фото

Додати коментар


Захисний код
Оновити