flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

 
Мальовничі Карпати… казкова природа, котра прокидається від зимового сну… На березі річки Прутець, розташований осередок «Дитяче Селище», до котрого з’їхалися працівники «Карітасу» з різних куточків України, щоб відновитися духовно, «розпалити» вогонь любові, котрий буде зігрівати людей, до котрих Господь буде нас посилати, адже, щоб дарувати іншим любов, радість… потрібно ці дари мати, бо якщо сам є вичерпаним, спраглим …, то що можеш дати іншим?
 
jablunycia rek
 
Розпочалися реколекції 1 березня, в Попільну Середу, Святою Месою. Брат Блажей Суска OFM Cар, котрий провадив Духовні Вправи відразу звернув увагу на серце, адже все добре, велике, святе … грішне - народжується десь глибоко в серці, а пізніше з нього і виходить;
jablunycia 2
Провідною темою, «основною ниткою» на реколекціях, котра перепліталася через всі дні – була тема «Слухати!». Брат Блажей, намагався показати нам, як важливо навчитися чути Господа в Його Слові (Біблія), в ближньому, в природі, адже Бог цілий час до нас промовляє! Чи вмію я Його чути?
jabl 3
Нехай Господь, допоможе нам відкрити наші серця на Його Слово, на Його діяння, щоб ми могли як найкраще виконувати Господню волю.
jabl 5-V
jabl 4-V

Додати коментар


Захисний код
Оновити