flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Серед мальовничої природи Карпат у підніжжя гори Магури та на березі р. Прутець розташувався осередок «Дитяче Селище». За 20 років його існування нас відвідали тисячі дітей та молоді…
 

У середу, 30 березня, до нас завітали молоді люди 8-б класу Ворохтянської школи, на чолі з класним керівником Оксаною Василівною та інші гості. Розпочали ми свою зустріч за чаєм з бутербродами, щоб підкріпити свої фізичні сили… Пізніше всі ми зустрілися у нашому храмі, де отець Казимир Галімурка виголосив невеличку катехезу, в котрій підкреслив, що ми є дітьми одного Бога, Котрий нас дуже любить, і важливо пам’ятати, що віра - є невід’ємною частиною нашого життя… Продовжили нашу зустріч у конференційній залі, де переглянули художній фільм, побудований на правдивих історичних фактах - «Битва за свободу». Після короткого обговорення стрічки з’їли смачний обід та, нажаль, були змушені ростатися, бо діти вже мали повертатись до своїх домівок і на них чекав автобус. «Маємо тиху надію, дорога молодь, що проведений разом час принесе плоди у ВАШОМУ ЖИТТІ, а засіяне Слово проросте у ваших та наших серцях.

Регіна

Додати коментар


Захисний код
Оновити