З 5 по 8 березня 2016 р. у Бендерах в Придністров'ї відбулись реколекції для дівчат. Учасниці мали нагоду познайомитися з видатними і гідними жінками світу, з жінками Біблії, з жінками які досягли святості, з жінками які змінювали світ на краще своєю добротою, милосердям, любов'ю. Світ, в якому ми живемо, переповнений егоїзмом, спокусою дуже легкого і безвідповідального життя, знеціненням і перекресленням людської гідності!
Проводили їх сестри гоноратки Едита і Софія. Обговорювалися такі життєві теми:
- Сервірування столу, культура поведінки за столом.
- Мовний етикет. Культура спілкування.
- Культура поведінки на Святій Літургії.
- Догляд за собою, особиста гігієна. Правила жіночої гігієни.
- Гідність дівчини, дівоча чистота.
- Уміння цінувати те, що у нас є. Стежити за своїми речами, фінансами, ділити загальні матеріальні цінності, вміння жити в суспільстві.
- Кулінарія. Можливість навчитися випікати, готувати, і вміти подати приготоване.
Це був чудовий час спільної молитви, праці і навчання.