flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 05 січня 2015, 19:53 Автор: с. Регіна

Кожна людина прагне бути щасливою… і в кожного своє розуміння щастя…
Кожний шукає, свідомо або не свідомо, сенс життя. На реколекціях для дівчат, котрі відбулися з 02-05 січня 2015 р. в Бердичеві у сестер Гонораток, брат Сергій Кіпа OFM Cap, допомагав подивитися на життя через призму Великої Таємниці Різдва Христового, щоб ми могли відкрити живого і реально присутнього Бога в своїй історії життя.

Був даний час на науку, на особисту молитву і роздуми, ділилися Словом Божим, переживали зустріч з Господом у Євхаристії…


Нехай Богу буде за все подяка!!!

 

вірш Тетяни Михальської, написаний в днях реколекцій

От і минає цих чотири дні
Реколекцій наших,
Від яких серця наповнені
Позицій подальших.

Подякуймо щиро для отця,
Що надихав нас,
В якого цінна праця,
Важлива в кожен час.

Скажем "спасибі" сестричкам,
Що нам допомагали,
Вчили добрим вчинкам
Й любов пропагували.

Посміхнімось одні одному
Й теж подякуймо.
Сподіваюсь у подальшому
Всі разом згадаймо.

Цей період нам повчальний,
В якому замислились не раз.
Про світ в середині - духовний,
Про те, щоб цінувати час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити