Цвинтар – особливе місце, де не можливо не думати про велику Таємницю нашого Життя, про його сенс... Йдучи цим таємничим Містом, котре зберігає всі історії життя його Мешканців, сумно дивитися на могили до котрих багато років уже ніхто не приходить, ніхто їх не відвідує… з різних причин, можливо в когось немає в живих нікого з рідних, а можливо повиїжджали.., а найстрашніше це коли ми не пам’ятаємо за померлих з наших родин, не молимося за них…
В середу і ми пішли на цвинтар, щоб прибрати хоч декілька забутих могил. Ми повинні намагатися виховувати в собі важливі людські цінності, маємо пам’ятати, – тут на землі ми лише паломники і через деякий час, хтось і до нас буде приходити на могилу…