flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 23 грудня 2013, 14:49
Київ, Різдво 2013 р.


« … Не бійтесь, бо я звіщаю вам велику радість,
що буде радістю всього народу …» Лк 2,10

Дорогі Брати та Сестри,

Миру та радості Вам в Вашому серці,
Нехай Вас зігріває тепло Вифлеємського чуда,
чуда прояву Безмежної Божої Любові!
Нехай Свята Різдва
будуть для Вас часом відпочинку
в затишку вертепу з Святою Родиною.

 

З молитвою, особливо в Октаві Різдва
с. Анна Кліпацька Настоятелька Вікаріату

Додати коментар


Захисний код
Оновити