Весна, пора року коли наші очі радіють з зеленої трави та перших квітів, а землероб передивляється зерно щоб якісне засіяти в землю, яке принесе добрий врожай, так і сестри нашого Згромадження зібралися в Бердичеві з різних місць нашого служіння, щоб ще раз заглибитись в роздуми про нашу віру, яка потребує перегляду та зросту.
Цю зустріч з ініціативи сестри Вікарії Анни Кліпацької провів о. Маріано Хосе Сєдано, священник і педагог зі Згромадження Отців Кларентинів, який працює в Санкт. Петербурзі. Отець поділився своїми роздумами і звернув увагу, що тепер є особливі труднощі в вірі і ці труднощі спостерігаються в рисах навколо яких живе культура, це – поверхневість, егоцентризм і байдужість. Подолання їх в монаршому житті наступить тільки тоді, коли з поверхневості перейдемо до бідності, з егоцентризму до любові (особливо прощення), з байдужості до послуху. А щоб в моєму житті це наступило скоріше потрібно вдивлятись і наслідувати Матір Ісуса і Її Непорочне Серце, яка хоч всього не розуміла, але розважала і приносила великі плоди.