ЯБЛУНИЦЯ В чудових українських Карпатах 16-19 вересня відбулася формаційна зустріч сестер вікаріату на чолі з Генеральною Настоятелькою Згромадження та Урядом. Тема зустрічі була: «Щаслива та, яка повірила». Перед початком Року віри застановлялися над тим, як євангелізувати в сьогоднішньому часі, залишаючись
вірними нашій харизмі та цілій спадщині Згромадження в сьогоднішньому часі. Виявилося, що не є так просто дати відразу відповідь. Ці пошуки усвідомили нам багатство нашого покликання та діяльності якою можемо ділитися з іншими.
Внутрішніх користувачів запрошуємо до відео-перегляду