flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 25 квітня 2012, 19:16 Автор: Julka

ГОРОДОК 23 квітня відійшла до Господа пані Гелена, мама сестри Ясі. За життя добра та ввічлива, спокійна та покірна. Відійшла, але добру пам’ять про себе залишила. Відійшла, але тільки на якісь відрізок часу, бо маючи сильну віру та надію усі ми разом зустрінемося у вічному Царстві.

Щоб разом помолитися за душу пані Гелени 24 квітня зібралися рідні, приїхали сестри з різних куточків України, священики, парафіяни з рідної Городоцької парафії під покровом святого Антонія. Вранці зібралися біля тіла померлої, щоб молитися та проспівати «екзеквію» за померлу Гелену, сестри Гоноратки разом з отцем Віктором Ткач, близькі та рідні. Після чого прецесійною ходою перевезли тіло до парафіяльного храму, де звершилася Свята Меса. Тілом вана була востанє присутня на Святій Месі, на яку так часто приходила за життя. Головував під час Святої Меси отець Леонід Ліпецький з Новоград-Волинського, проповідь виголосив отець Ян Подобінський з Першотравеньська.

Після Святої Меси відбулися молебні на цвинтарі де і похоронили пані Гелену.

Вічний спочинок дай їй Господи, а світло віковічне нехай їй світить. Амінь.

Додати коментар


Захисний код
Оновити