flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Автор: с. Катерина Антонєвська

ОЛЕКСАНДРІВКА Ювілей 25-річчя чернечого життя урочистою святою Літургією відсвяткували сестри Бернадетта та Гіацинта. На спільній урочистій молитві під проводом Архієпископа Петра Мальчука зібралися священики, сестри-монахині, батьки, рідні та близькі серцем сестер-ювіляток.

У своїй проповіді Його Високопреосвященство Владика Петро Мальчук зазначив, що на землі було два Непорочні Серця – Серце Ісуса та Серце Марії. Розвиваючи свою проповідь, Архієпископ затримався на Непорочнім Серці Марії, яке мало три фактори формації. Перший етап – це батьки Марії, які переказали Їй любов до Божого Слова та були прикладом добрго життя. Наступним кроком у формуванні був св. Йосиф, який зі своїм світом чоловіка зумів серцем чистим кохати Діву Марію і водночас бути відповідальним. Останнім етапом у формуванні, було терпіння Марії від моменту її Благовіщення до моменту розп’яття Ісуса на хресті.

Владика подякував сестрам за їхню віддану працю, бажаючи сестрам-ювіляткам бути на взір Непорочного Серця Марії готовими до служіння кожній зустрічній людині. Після Літургії всі гості спільно раділи на урочистому обіді.

Нехай Господь буде прославлений за все добро!

Додати коментар


Захисний код
Оновити