flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Автор: с. Регіна Поліковська

ЯБЛУНИЦЯ Не можливо розповідати про зустріч і не звернути вашої уваги на ВЕЛИЧНІСТЬ, ГЕНІАЛЬНІСТЬ Господа. Адже саме Він дав можливість нам приїхати до казкового «Дитячого селища», котре

розташоване у підніжжя г. Магури, поблизу с. Яблуниці. Здається, ніби Бог обдумав все наперед: легкий, мов ковдра білий сніг окутав все навкруги, могутні гори захоплювали подих своєю таємничістю …природа приймала нас у свої обійми….

Серед такої казкової природи сестри слухали конференції о. Павла Токажа OFM Cap, котрий приближав нам різні форми євангелізації в теперішньому світі, служив для нас у Таїнствах Євхаристії та Поєднання.

Сестра Анна Кліпацька, наша вікарія, під час зустрічі з сестрами наголосила про наближення Великого Посту, де закликала звернути більшу увагу на «директоріум», котрий залишила нам наша засновниця мати Анеля Роза Годецька, а також пригадала про канонізацію улюбленого всіма нами, Папи Іоанна Павла ІІ, з котрим наші сестри неодноразово зустрічалися у своєму житті.

Також був час і на відпочинок…сестри ходили в гори, каталися на лижах, перебували на свіжому, зимовому повітрі… Ця зустріч дала змогу набратися фізичних та духовних сил.

Додати коментар


Захисний код
Оновити