flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Четвер, 30 березня 2023, 18:59
24-26 березня у Бердичеві відбулися реколекції для дівчат з гаслом «ТАК», яке змінило світ». 14 дівчат створили прекрасну атмосферу відкритості, ділення, взаємозбагачення. На реколекціях нам товаришувала Марія, Слугиня Господня, яка змінила хід історії своїм «Так».
 
реколекціі дівчата березень 2023
 
Дякую сестрам за гостиність та відкриті серця, а о. Віталію Козаку за конференції, Євхаристію та сповідь. Нехай Марія, Мати Божа, випросить нам відваги бути вірними Богу попри все.
 
реколекціі дівчата бер 23 бердичів
 
Ось свідчення дівчат, які пережили реколекції:
 
Реколекції з гаслом «Так», яке змінило світ». Можу з впевненістю сказати, що кожна дівчина була задоволена від цих реколекцій, відчувала мир і спокій у своєму серці. Ці реколекції наблизили нас до пізнання Бога, а також в особливий спосіб Марії, нашої Матінки. Вона змінила хід історії одним своїм «Так». Закликає також нас усіх, не боятися сказати «Так», яке може змінити життя наше та наших ближніх. Чудові 3 дні реколекцій принесли плоди та нове розуміння, збагатили кожну з нас через слова отця Віталія, сестер, а також через кожну з нас, яка ділилась своїм досвідом віри та переміни життя. Реколекції насправді буди чудовими! Також дуже цікаво було послухати психолога, про вміння приймати рішення. Дійсно дуже цінну інформацію ми дізнались. Багато чого нового ми дізнались про нашу Матір завдяки конференції с Зити, конференції отця на тему «Ким є Марія?». Кожна зустріч, конференція, розмова допомагали нам краще пізнати Марію. Євхаристія, Хресна дорога, скрутація, кожна частинка реколекцій була прекрасною та цінною. Все це дало можливість відірватись від буденності і чудово відпочити як духовно, так і фізично. Велика подяка всім тим, хто був причетний до організації цих реколекцій, тим хто служив для нас у різний спосіб. Дякуємо Вам!!! Закликаю всіх тих, хто вагається чи їхати на реколекції, чи ні, їхати! І ви відчуєте на собі, що все вище мною написане, не просто вигадані слова, а дійсно правда. (Ангеліна, Хмільник)
 
реколекціі
 
«Ці реколекції відкрили новий погляд на Марію. Тішуся з того, що побувала на них. Дякую всім, хто організував їх та розділив з нами цей приємний час. Дякую Богу за можливість відвідувати реколекції». (Вікторія, Житомир)
 
реколекціі бердичів
 
«Особисто для мене реколекції - це велика можливість зустрітися близько з Ісусом. І впевнена, що для багатьох дівчат також це дуже цінне. Реколекції були дуже особливими, оскільки тема була: «Так», яке змінило світ». Тема стосувалася Марії, Матері Ісуса. За стандартами ми тільки знаємо, що це Божа Мати, але ніколи не задумувалися над Її особистістю, над Її переживаннями. Я зрозуміла, що своїм вибором Марія змінила хід всієї історії людства. Я дякую за це Їй, найчарівнішій жінці цього світу. Велике дякую!» (Вероніка, Бар)
 
«Я вдячна Богу за те, що Він привів мене на ці реколекції «Так», яке змінило світ». За цей час я зрозуміла, що це «так» змінило не тільки світ навколо, але і мій внутрішній. Я щоденно маю вибір. Щоразу, коли я відповідаю «так» на найменший Божий заклик, то виконую Його волю. Атмосфера була душевна і проста, в Марійному дусі. За цей присвячений Богу час я наповнилася духовно і тепер готова до нових звершень в Господнє ім'я. Дякую сестрам за гостинність» (Соня, Коростень)
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити