flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Субота, 19 листопада 2022, 08:10

4-6 листопада 2022 року в м. Бердичеві відбулися реколекції для дівчат під гаслом "Вчитися любити", на яких були присутні 12 учасниць.

diwchata2022

Ось кілька свідчень з пережитих реколекцій: 

Реколекції - супер!! Дуже корисні у всіх планах! Неперевершена атмосфера та найголовніше - зближення з Богом (Маша, Бердичів)

spilne sanktuarii

Мої враження? Щодо таких речей як розклад - мені все підходило, навіть один раз мала змогу поспати 15 хв. Їжа - це взагалі супер. Взагалі щодо технічних моментів - все супер). Дякую всім. Я була як вдома. Щодо себе. Ці реколекції дали мені змогу трішки зрушити з місця, тому що насправді хочеться зрозуміти, де моє місце) Зрозуміти себе, пізнати себе, любити себе - дуже важливо. Господь мене веде найкращою дорогою, в цьому я впевнена. Я йому завжди говорю, вести мене так, як мені буде краще. Бо Він знає) (Діана, Харків)

konkursy 2022

Насправді кожні реколекції в Бердичеві для мене є дуже класними. Це як ковток свіжого повітря та неймовірний заряд енергії, відпочинок з Богом, а особливо в час війни, коли події навколо щодня тебе засмучують. Але ці мені сподобались найбільше - неймовірна атмосфера, чудові дівчата, прекрасні конференції брата Сергія. Дуже цінні слова він говорив, які я залишила у себе в пам’яті, Служби, адорація - кожна частина реколекцій була прекрасною та цінною, тож хочу подякувати всім причетним до організації цих реколекцій! Було класно! (Ангеліна, Хмільник)

rekolektsii 2022 

Дякую бр. Сергію Губіцькому OFMcap за простоту та відкритість, за конференції та кожне служіння, за радість та допомогу, де кожна побачила свою цінність. Дякую дівчатам за присутність та відкритість, сестрам - за служіння та гостинність, а священникам - за Євхаристію та Таїнство Покаяння. Всі ми вчилися любити передусім себе, Бога та ближнього. Була неймовірна атмосфера, яку створював кожний. Дякую всім! Будьмо апостолами любові там, де ми є.

konferentsia 2022

Додати коментар


Захисний код
Оновити