flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Четвер, 29 вересня 2022, 09:01 Автор: Anastasija
Архангел Михаїл, свято якого відзначаємо сьогодні, для Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії є особливим покровителем. Його опіці віддано наш вікаріат в Україні.
 
arkh myhail
 
У головному домі згромадження, що розташований у Бердичеві, знаходиться велика фігура Архангела. Це дар від наших польських сестер, на чолі з генеральною настоятелькою с. Юдитою Ковальською, з нагоди ювілею 50-річчя служіння гонораток в Україні.
 
Щодня сестри вікаріату моляться за заступництвом святого Архангела Михаїла, який також є покровителем Києва та всієї України, аби якнайшвидше настав мир.
 
Нехай святий покровитель береже нас від усіляких підступів злого духа та випросить потрібні благодаті для всіх, хто віддає своє життя за ближнього та за Батьківщину.
 
Святий архангеле Михаїле, борони нас у боротьбі; проти підлості та пасток злого духа будь нашою охороною. Нехай Бог приборкає його, просимо покірно. А Ти, Князю небесного війська, сатану та інших злих духів, котрі кружляють по світу, щоб погубити душі, міццю Божою скинь до пекла. Амінь. (з молитовника "Щоденно з Богом")  
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити