flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Четвер, 28 квітня 2022, 09:44
Великдень - велика урочистість для християнського світу, тому наша Церква святкує його протягом восьми днів, октави, що дозволяє ще більше торкнутися в таємницю Тріумфу Життя над смертю. Цей святковий час 11 сестер гонораток переживали, крокуючи за Воскреслим Христом під час реколекцій Lectio Divina.
 
photo 2022-04-28 12-40-33
 
Реколекції, під час яких учаcницям товаришував брат Станіслав Нуцковський OFMConv, у стилі Lectio Divina дають прекрасну можливість побути у цілковитій тиші та віч-на-віч із Божим Словом. Динаміка духовних вправ дає змогу цілий день смакувати Боже Слово, яке цього разу відкривало різноманітні "відтінки" дороги Христових учнів, які переживали формацію не лише під час мандрівок з Ісусом містами та селами Святої Землі, а й після Його чудесного Воскресіння.
 
Дорога Пасхи - дорога виходу з неволі гріха. Дорога Пасхи - це дорога жертовної любові. Дорога Пасхи - це дорога, що не має страху перед смертю, бо Життя та Воскресіння дає Бог. Дорога Пасхи - це досвід безкоштовної та безумовної любові, якою обдаровує нас Небесний Отець. Ці пережиття особливо актуальні у час, коли на власні очі бачимо жахіття війни та рани, які вона завдає. Єдиними ліками, які не мають терміну придатності та не потребують рецепту є Любов. Якщо ми приймемо Любов, то й зможемо нею обдаровувати інших.
 
"Для мене цих вісім днів минули блискавично, як один день. Зустріч із Божим Словом та Ісусом під час адорації та в Євхаристії допомогла мені воскреснути, адже останнім часом досвідчила, що як Лазар вже померла і лежу у своїй гробниці. Боже Слово дає Життя", - ділиться одна з учасниць.
 
photo 2022-04-28 12-42-20
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити