flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 24 листопада 2021, 08:33
19-21 листопада 2021 року в осередку «Карітас-Олександрівка», в мальовничому місці на Житомирщині, відбувся тренінг для подружжя на тему: «Кохаю Тебе таким, який Ти є».
 
18-21-11-21 trening podruzzhia 2
 
У тренінгу взяли участь 8 подружніх пар з різних місць – Києва, Борисполя, Яготина, Бердичева, Коростеня та Новоград-Волинського району. Подружні пари мали можливість відновити свої відносини з Богом та між собою. Ведучими тренінгу були о. Руслан Михалків та с. Анна Кліпацька SCM.
 
Сьогодні потрібно особливо дбати про розвиток подружньої любові, щоб зберегти її та бути знаком вірності любові Бога до нас на землі. Це непросте завдання, тому Церква проводить реколекції, зустрічі, тренінги для подружніх пар.
 
18-21-11-21 trening podruzzhia 3
 
Нехай заохоченням для участі в такій формації будуть свідчення учасників:
 
«Іноді настає така мить, коли хочеться призупинитися, зробити паузу, і подивитися на своє життя, на спільне життя своєї родини. Нашому подружжю в цьому допомагають реколекції. З 2018 року ми відвідуємо тренінги для подружніх пар, які проводить с. Анна Кліпацька SCM, на території Центру «Карітас-Олександрівка».
 
Відвідування тренінгів дає можливість придивитися один до одного з іншого боку, побачити себе очима другої половинки. Більше спілкування дає можливість відновлення відкритості та довіри в подружжі, а також з’ясувати, що заважає нам любити по-справжньому. А головне – усвідомити те, що над нами є Бог, Котрий завжди піклується про наше подружжя і допомагає бути одним цілим.
 
На жаль, кожна людина є недосконалою. І наше подружжя не виняток. Ми розуміли, що наші відносини знаходяться на межі, але дуже хотіли зблизитися і відновити наші стосунки, єдність, яка була від початку для нас даром Бога. Натхненні Божою присутністю, розуміємо, що життя в подружжі може бути іншим, а не тим, яке диктує нам світ. Зараз ми довіряємо і приймаємо один одного такими, якими ми є. Протягом цих чотирьох років, тренінги стали «підзарядкою» для наших подружніх відносин.
 
Дякуємо Богу, організаторам і всім, хто допомагає і опікується цими реколекціями. Нехай Господь винагородить вас і щедро обдарує своїми благодатями».
 
18-21-11-21 trening podruzzhia
 
Ще одне свідчення учасників: «Оаза життя розквітає», - такі слова відомої пісні отця Олега Сартакова приходять на думку, як приїздиш до осередку «Карітас-Олександрівка". Ось і цього разу вісім родин із різних куточків України злетілись до цього райського куточку на тренінг «Кохаю тебе таким, який ти є».
 
Отець Руслан Михалків та сестра Анна Кліпацька SCM розповіли нам у світлі Божого Слова як бачити, цінувати позитивні сторони і, помічаючи якісь недоліки, вміти приймати свою половинку, при цьому, продовжуючи кохати. Звичайно ж, довіряючи Ісусу всі складнощі цього прийняття.
 
Дякуємо усім організаторам,які так вміло забезпечили комфортне проживання і навчання родин.
 
З нетерпінням чекатимемо нових запрошень у Ісусову школу побудови родинних відносин в осередку Карітас-Олександрівка!»
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити