flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Четвер, 12 серпня 2021, 19:35 Автор: Anastasija

"Не бійся жити для любові". Саме під таким гаслом з 6 по 8 серпня відбулися реколекції для 16 дівчат у м. Бердичеві.

FB IMG 1628796302074

Це час в якому ми відкривали, збагачувалися, пізнавали цю безмежну Божу любов для якої варто жити.

Розкривали дану тему через конференції о. Едуарда Василенко, який пригадав нам, що нашим покликанням є бути даром один для одного. Любити - це дарувати, віддавати, відпускати, а не мати собі на власність. При спільних зустрічах кожен задумався над тим, як Божа любов проявляється в його житті.

Джерелом Божої любові була для нас Євхаристія, адорація, скрутація Божого Слова.

Цікавим, проникливим та пізнавальним був квест приготовлений с. Уршульою Бистрицькою SCM.

Приємною несподіванкою був візит учасників Оази ІІІ ступеня руху Світло-Життя, у супроводі о. Олега Сартакова.

Дякую Богу за цей благословенний час.

Ось кілька свідчень дівчат, які пережили реколекції:

"Спочатку було дуже ніяково, бо давно вже була на реколекціях. Але створена атмосфера швидко мене поглинула і допомогла абстрагуватися від навколишнього світу і сконцентруватись на розмові з Богом і Його словах. Дякуючи цим трьом дням, я нарешті змогла знайти відповіді на питання, які для мене дуже важливі і постійно не давали спокою. Я почала проводити більше часу з Біблією. Дякую Вам за таку гарну організацію і можливість стати ближчою до Бога".

"Безмежно вдячна Богу за можливість бути присутньою на реколекціях у сестер гонораток. Перш за все, мою увагу привернула тема реколекцій, адже любов - це те, про що багато хто говорить, але не кожен розуміє її суті. Конференції о. Едуарда Василенко та розмови з сестрами гоноратками допомогли відкрити значення любові для мене з іншої сторони. Кульмінаційним моментом для мене, було благословіння Пресвятими Дарами у каплиці сестер - надзвичайно прекрасний момент. Дуже дякую сестрам за те, що своїм служінням знайомлять ближче з Богом. За все слава Богу!"

"Дякую о. Едварду за глибокі та повчальні конференції та за кожне служіння, яке з ентузіазмом і радістю виконував. Дякую дівчатам за чудову та неймовірну атмосферу. Дякую сестрам гонораткам за служіння та гостинність. Нехай Господь кожного благословить та супроводжує у Своїй Любові. Живіть для Любові, в любові та з любов'ю йдіть по житті!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити