flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Вівторок, 06 квітня 2021, 14:37
У понеділок Великодньої Октави, 5 квітня, в Полонному відбувся похорон с. Анни Марії Чвалюк зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.

 DSCN0139

Сестра померла у Великий Четвер о 8:30 ранку в бердичівській лікарні.
 
Похоронну Святу Месу на міському цвинтарі очолив Ординарій Кам'янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський. Йому співслужив о. Роман Савицький, настоятель парафії св. Варвари у Бердичеві, який виголосив проповідь.

DSCN0140

Останні роки свого земного життя сестра Анна ходила до парафії св. Варвари. З її життя було помітно, що вона дуже любила Церкву і молитву. Вже від початку свого монашого життя сестра вчилась вишивати літургійний одяг. Багато орнатів, вельонів, кап ще досі служать для культу в багатьох парафіях України та за кордоном. Отець Роман підкреслив, що хоч вона і померла, але плоди її праці продовжують євангелізувати та служити на Божу славу. Він також навів приклад однієї жінки, яка через захоплення красою оздоб літургійних шат прийшла до костелу.

DSCN0167

Останні дні свого земного життя сестра Анна провела в лікарні. Господь послав її туди, аби випрошувала потрібні благодаті для всіх медичних працівників та хворих.

 
На завершення Святої Меси настоятелька Вікаріату св.Архангела Михаїла в Україні, сестра Рената Нуцковська, звернулась зі словом подяки та проханням про молитву за душу померлої сестри.

DSCN0186

Спільна молитва та подяка за дар життя і служіння сестри Анни Марії зібрала сестер гонораток з усієї України та місцевих парафіян.

DSCN0229

Нехай життя і служіння сестри Анни Марії буде для примноження Божої слави!

Вічне спочивання дай померлій, Господи. А світло віковічне нехай їй світить. Хай спочиває у мирі вічному. Амінь.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити