flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 03 лютого 2021, 14:30

З 29 по 31 січня в м. Бердичеві відбулися реколекції "Щаслива та, що повірила" в яких взяли участь 38 дівчат з різних місцевостей України.

rekol diwchata sichen 21 5

Спікером на наших реколекціях, за Божим провидінням, була п. Ірина Сашко – доктор екуменічного богослов’я, маріолог, філолог і просто прекрасна людина, яка шалено і палко любить Бога, й цю любов вміє передати іншим. Протягом цих трьох днів п. Ірина відкрила учасницям Марію, яка відносно Бога Отця була дочкою, тому в конференції більша увага зверталася саме на відносини, які ми маємо з нашим небесним Батьком. На другий день наших реколекцій, роздумували над Втіленням Божого Сина, де Марія як Мати, яка любить повнотою усього свого серця. Третього дня Марія була представлена як Улюблена Святого Духа і та, котра єднає спільноту та пахне Богом.

rekol diwchata sichen 21 10

На реколекціях також нам товаришував о. Рафал Мишковський OCD, який служив нам Святими Таїнствами: Євхаристією та Покаянням. Це був неймовірний час відкриття вічних істин в простий та доступний спосіб завдяки п. Ірині Сашко. Це був час зустрічі з Богом Отцем, як Татом, адорація Дитятка Ісус, веселі ігри та танці, скрутація - дослідження Божого Слова, цікаві питання та відповіді, смачна їжа, особиста молитва - все це творило душевну атмосферу переповнену Божою присутністю та любов'ю. Кожна поїхала з прекрасними враженнями та бажанням приїхати на наступні реколекції, бо відчутно помітили як Бог діє в їхньому житті.

rekol diwchata sichen 21 8

Ось одне із свідчень дівчат: "Якщо хочеш бути завжди щасливою, покохай над усе Волю Божу", - Анеля Годецька. Темою цих прекрасних реколекції стали слова зі Святого Письма - "Щаслива та, що повірила..." (Лк. 1,45). Три дні реколекцій пройшли, нажаль, так швидко в прекрасному Бердичеві. Думки крутяться в голові, нова інформація, нові факти, нові знання, пізнання Бога з зовсім іншої сторони, "Марія пахне любов'ю", відкриття в собі Любові, - "жити треба так, щоб не соромно було вмерти". Кожне слово варто було занотувати, воно настільки цінне, настільки змістовне. Як говорила п. Ірина Сашко, вистачить просто усвідомити цю любов, відчути її, тоді страх зникає й розумієш наскільки ми є улюбленими. Нас огортає любов нашого Татка, а Його обійми роблять тебе щасливою, просто повір! "Можна випити літри Його крові, з'їсти тонни Його тіла, але бути з пустим серцем - це жесть" - говорить п. Ірина Сашко, яка засіяла для нас так яскраво, яка наситила нас своєю енергією передаючи ту свою любов, навчивши так просто любити, так просто з Ним говорити, і не боятись...

rekol diwchata sichen 21 4

"Шлях, даний людині Богом є не простим", - навчає о. Рафал, який уділив нам Таїнство через яке ми єднаємося з Богом і є одним цілим.

rekol diwchata sichen 21 6

Добре що Ви є, с. Зито! Без вашого покликання мені, і впевнена не одній мені, було б набагато важче шукати той шлях який готує мені Татко). Смачні страви від сестер вражають з кожним разом; жарти і гарний настрій с. Уршулі є завжди бажаними й потрібними; зустріч зі своєю колегою та спеціалістом своєї справи - є завжди чеканна; кожна хвилина приділена с. Ренатою приносить певний спокій; кожна секунда проведена з вами є послана Святим Духом, який обдаровує дарами з ніг до голови, яких ти так потребуєш, а прохання є почуті Матінкою Божою Бердичівською – завдяки цим плодам, серце заспокоєне і переповнене любов'ю та радістю.. Я щаслива, бо повірила! (Оленка, Зіньків)

rekol diwchata sichen 21 3

Дякую передусім Богові, що зібрав нас таких різних під одним дахом. Дякую всім учасницям, які відізвались на запрошення і залишивши все приїхали на ре колекції. Дякую усім сестрам, які в будь-який спосіб спричинилися: чи тим, що привезли дівчат, чи служінням, чи присутністю. Усім Вам нехай Господь винагородить, зміцнить Вашу віру та провадить у своїй любові. Будьте щасливі! Нехай в усьому буде прославлений Господь! (с. Зита SCM)

rekol diwchata sichen 21 2

rekol diwchata sichen 21 1

rekol diwchata sichen 21 7

rekol diwchata sichen 21 9

rekol diwchata sichen 21 11

Додати коментар


Захисний код
Оновити