flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 30 жовтня 2020, 20:02

Таким було гасло наших реколекцій, які відбулися 23 - 25 жовтня в монастирі Малих Сестер Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії . Цьогоріч була рекордна кількість учасниць - 21 дівчинка приїхала з різних куточків: Полонного, Довбиша, Биківки, Житомира, Бердичева, Чуднова, Чечельника, Зінькова, щоб пережити разом дні зосередження, побути наодинці з Отцем та відпочити з Богом в новій спільноті.

FB IMG 1604086781900

Товаришували нам весь час протягом зустрічі о.Ярослав Драган SAC, с.Зита Врона SCM, с.Уршуля Бистрицька SCM та с.Віта Качуровська SCM. Саме вони організували нам реколекції, де хотілось слухати конференції; були цікаві теми для роздумів, ідеальне побачення з Ісусом, свідчення сестер-монахинь, оригінальне знайомство між дівчатами, молитви в санктуарії Матері Божої Бердичівської, ділення Словом Божим, праця в групах на тему "Ідеальна жінка в ...", надзвичайний інтерактив «Питання – відповідь», який набув популярності та набирав обертів у кількості, теплий прийом, щире спілкування та нереально смачна їжа. Також незабутньою була зустріч з психологом-консультантом та фельдшером-акушером пані Наталкою, яка завдяки своєму професіоналізму "змусила" кожну з нас полюбити себе, свої комплекси, не зациклюючись на думках інших, та ставати кращою версією себе.

Цей час був плідним та залишиться в серці кожної назавжди❤.

Велика подяка нашому Небесному Батьку!

Іванна Сивак, Чечельник

 

FB IMG 1604086809735

 

Ось кілька свідчень учасниць:

Для мене реколекції - це час наново зібратись, бо часто гублюсь серед буденності, справ. Наново запитати себе «Хто я?»,бо часто помилково ототожнюю себе з оцінками і думками інших про мене. Також це був час, щоб без поспіху порозмовляти з Богом (цьому також сприяла скрутація, якої нас навчила с.Зита), або просто побути перед Пресвятими Дарами у тиші Його присутності. Під час однієї з Адорацій мене якось по-новому «осінило» і доторкнуло, що ось переді мною схований у хлібі Творець, Всемогутній Бог. Він - такий Незбагненний, Найвеличніший чекає на мене, таку недосконалу «смоківницю серед виноградника» і найголовніше, що любить, бо віддав усе - свого Сина, щоб здобути мою любов. Це так дивовижно, що бракує слів.

Панувала дуже тепла і затишна атмосфера.

 

FB IMG 1604086769141

 

Конференції о.Ярослава були доступними, пізнавальними і цікавими. Ми багато сміялись, чули відповіді на запитання за чаєм, танцювали під час веселого вечора. Почувалися ніби в себе вдома. Дякую Богу за цей час, дякую с. Зиті, с.Уршулі, с.Віті за те, що організували реколекції, сестрам, які давали свідчення про своє покликання та служили нам на кухні(а це важливо!), отцю Ярославу, п.Наталі. Для нас, дівчат, ви є свідками і проявами до нас Божої безмежної любові. Дякую❤️

Яна, Бердичів

 

FB IMG 1604086826602

 

Мої враження від даних реколекцій дуже позитивні. Тема яка була дана нам на реколекціях: "Господь же дивитися на серце", була дуже влучною, я багато чого зрозуміла для себе з цієї теми, і коли отець Ярослав, а також сестра Зита хотіли якнайкраще донести нам всю суть цієї теми, вона стала ще більш зрозумілою. Всі ваші конференції, всі слова та всі історії, які ви розповідали, точно залишили слід у моєму серці, і в серці кожного, хто мав можливість бути присутнім на цих реколекціях)... За ці ці три дні я знову стала ближче до Господа, адже були моменти, коли мені здавалося, що Він зі мною, але я не з Ним, а саме нашими спільними молитвами, адораціями, читанням Святого Письма, вони наче знову дали мені зрозуміти, що Господь завжди зі мною, і що я теж хочу бути завжди з ним). І ці листи, сестро, які ви нам підготували, стали надзвичайно корисними для нас... Я вдячна вам і Господу, що мала змогу відвідати ці реколекції... вперше я була на таких реколекціях, і точно знаю, що буду відвідувати їх і надалі, адже вони дійсно потрібні мені, і я думаю вони потрібні кожному, хто шукає відповіді на свої запитання)... Тому ще раз вдячна вам, і до зустрічі в наступних реколекціях. 

Катя, Чуднів.

 

Я плідно пережила ці реколекції, при написанні листа в мене виникло чимало питань, а в листі від мого Небесного Татка я вже отримала відповідь на мої питання та переживання, на біль, який так довго я тамувала в серці. Реколекції під вашим проводом- це реколекції під проводом саме Того, Який нас збирає. Мій життєвий план вже написаний, головне - лиш не звернути помилково, а ви саме ті , хто не дає звернути, т,і хто розкриває нам очі на такі деталі, які треба бачити. Кожен, хто посприяв організації цих ре колекцій, доклали чимало зусиль, аби зробити їх досконалими. Як на мене, вони й були досконалими, бо за довгий період я просто відпочила від всього. Коли ж почула заохочення від сестри, що можна порозмовляти з Господом, я просто мовчала, бо добре знала, що Він знає, що я тут роблю, в якому я стані, що зі мною, слова просто були зайві; Бога найкраще чути в тиші, - я десь читала, і це правда, просто дивитися і бачити, який Він прекрасний, як Він безмежно мене любить такою, яка я є. І це дало поштовх жити далі і не занепадати духом. Кожне слово, речення, вчинок мають цінність, вони не можуть бути зайвими. Я так давно не плакала, бо до сліз мене довести останній так рік точно важко, бо настільки, може, з силою Всемогутнього, я стала витривалішою, стійкішою, а тут сльози самі йшли, як б я не намагалася тримати в собі й не показувати це іншим... було важко. Емоції-для того, щоб щось сказати, якось так, здається, це звучало.) Дякую.

Оленка, Зіньків

Додати коментар


Захисний код
Оновити