flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 16 серпня 2019, 08:50
Богопосвячене життя - це запрошення до участі в таємниці любові, котру Ісус залишив Церкві, як дорогоцінний дар у формі євангельських рад: чистоти, убогості та послуху. 14 серпня 2019 року ми були свідками принесення чернечих обітів сестер Пауліни Марії Гасюк та Антоніни Оксани Пруц зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.
DSCN0444
 
Очолив урочисту Євхаристію отець Емануїл Сабадах OFM у капличці в м. Бердичеві, де духовно зростали та пізнавали чернече життя наші сестри під час новіціату. Розділити цю радість приїхали батьки та родичі, сестри з різних спільнот та друзі, які товаришували сестрам на їхній дорозі.
 
Сама подія перших обітів переповнює ціле Згромадження великою радістю та надією, що Бог прагне, аби Згромадження процвітало та сприяло і допомагало у розвитку нашої Церкви та країни. У своїй проповіді отець Емануїл підкреслив, що Господь перший полюбив і вибрав кожну сестру. Перші обіти, це вже вічне «ТАК» Господу.
 
 
Вітаємо с. Пауліну і с. Антоніну з цією важливою подією у їхньому житті. Бажаємо нашим сестрам бути запальними у вірі, плекати в собі жар любові, цінувати дар свого покликання. Перед урочистою Літургією також відбулося прийняття до аспірантури Мирослави Франчук. Огортаймо її своєю молитвою і бажаємо витривалості та зростання в Божій любові.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити