flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Вівторок, 02 липня 2019, 20:26
Саме під таким гаслом пройшли реколекції для дівчат у місті Бердичів, що на Житомирщині. З 27 по 30 червня учасниці з різних куточків України з'їхалися до дому Малих Сестер Непорочного Серця Марії.
00100dPORTRAIT 00100 BURST20190628213156376 COVER
 
Реколекції відбулися у францисканському дусі. А товаришували дівчатам у ці дні бр. Славомир OFMCaр, сестри Зита SCM та Кароліна SCM.
 
Розпочалися реколекції, звісно ж, Євхаристією, адже центром усього завжди має бути Господь. Далі дівчата мали веселий вечір, де усі й познайомилися. Кожна мала свою унікальну історію, але усіх об'єднувало бажання зблизитися з Ісусом через постать святого Франциска.
 
IMG 20190628 112916 2
 
Через пізнання Серця Ісуса, пізнаємо й бажання свого власного серця. "Бо де скарб твій, там буде й серце твоє!" (Мт 6, 21).
 
Так в урочистість Пресвятого Серця Ісуса дівчата познайомилися з постаттю святого Франциска, його палкою любов'ю до Господа, покорою; відкрили для себе хрест Сан Даміано, символіку та його важливе місце у житті святого. Згодом, увечері, була можливість адорації цього розіп'яття у тиші серця. А щоби глибше зазирнути у саму себе, дівчата отримали запитання, над якими роздумували під час споглядання.
 
Субота виявилася для реколекціоністок дуже насиченою, адже був час і на конференцію від отця Славомира, який познайомив нас з молодіжним ККЦ (Катехизмом Католицької Церкви). "Ми не зможемо втриматися у нашій вірі, якщо ми не будемо знати її основ," — пояснював отець.
 
IMG 20190629 131141 2
 
Сестра Зита ж познайомила дівчат з листами святого Франциска до брата Леона та міністра. "Іншість наших близьких не означає, що вони є гіршими. Кожну особу слід приймати такою, якою вона є та дарувати їй справжню Любов," — пояснювала сестра. Над цими словами та словами зі Святого Письма дівчата роздумували під час францисканської медитації.
 
Святу Месу в урочистість апостолів Петра і Павла ми мали можливість пережити у Санктуарії Бердичівської Божої Матері.
 
IMG 20190629 130229 2
 
Також, у суботу, до дівчат завітала психолог пані Наталія, яка провела міні-тренінг для розпізнавання себе як особистості, провела вправи, які допомогли краще зрозуміти себе, свої емоції та дали поштовх до удосконалення свого "я".
 
IMG 20190629 110746 1 3
 
Ввечері була презентація про згромадження сестер гонораток, ознайомлення з їхньою історією, формацією та харизмою. Після презентації урочистість апостолів Петра і Павла закінчилася веселим вечором та адорацію, після якої кожну з присутніх отець поблагословив Пресвятими Дарами.
Реколекції зі святим Франциском закінчилися у неділю святковим обідом.
 
IMG 20190629 134750 2
 
Ми вирушили у мандрівку зі Святим з Ассізі, прохаючи Бога, щоби розсіяв темряву наших сердець. Щоби Боже світло показало нам, насамперед, ким "я" є. Але ця мандрівка не закінчилася, а лише розпочалася на цих реколекціях. Відтак, спрямовуючи погляд на самого Бога, разом зі святим Франциском будемо вчитися йти шляхом радикальної любові!
 
Дякую усім, хто долучився до цих днів своїм служінням та просто перебуванням поряд. Особлива подяка Малим Сестрам Непорочного Серця Марії, які сьогодні переживають чи не найголовніше свято згромадження — свято Непорочного Серця Марії!
 
Фото і текст Лучко Катерина
 
 
Всемогутній, Найсвятіший, Найвищий
і Найбільший Боже,
всіляке добро, найбільше добро, все добро,
Який Сам є добрим,
Тобі прагнемо віддати всіляку славу,
всіляку хвалу, всіляку вдячність,
всіляку шану, всілякі благословення
і всілякі блага.
Нехай же станеться. Нехай станеться.
Амінь.
Святий Франциск
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити