flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 17 травня 2019, 19:24
Ось і розлетілися, окрилені Святим Духом, сім багатодітних сімей з Києва, Коростеня, Славути, Новограда-Волинського та району після  тренінгу "Як показати жінці, що чоловік її кохає", який з любов"ю провела сестра-гоноратка Анна Кліпацька. 
trening Oleksandriwka 9 11 05 2019 4 1
 
Наші родини зустрілись у мальовничому, «едемському» місці - с. Олександрівці (9-12 травня) - оазисі миру, спокою, любові, поваги до ближнього (благодійна організація Caritas–Spes турботливо дбає про це) з метою навчитися берегти і примножувати подружні почуття. Прекрасна організація побутових справ, надійні руки вихователів, до яких швидко звикли дітки, дало можливість нам, батькам, заглибитись у наболілі психологічні проблеми.
 
trening Oleksandriwka 9 11 05 2019 3 1
 
Адже як це буває: закоханість, обіцянка перед вівтарем, поява дітей, звикання в подружжі, ...  і почуття пригасають, банальними видаються знаки уваги один одному; з'являються, накопичуються і час від часу вибухають образи, звинувачення. І от уже зовсім чужі люди живуть під одним дахом заради дітей, або ж розлучаються...
 
 
Чому ж виникають такі проблеми? Як зберегти вогник в наших серцях? Як залишатися закоханими, необхідними в житті своєї другої половинки? Як чоловік має показати дружині, що він її кохає? Ці та інші запитання обговорювалися через призму Слова Божого. Нагадаю, що 2019 рік проголошений роком Святості сім'ї, до чого так прагнуть багато християнських сімей.
 
trening Oleksandriwka 9 11 05 2019 6 1
 
Дякуємо сестрі Анні та отцю Миколі Гуцалу за чудово організований час перебування наших родин у такому прекрасному місці, й запрошуємо всі родини на неповторні тренінги, які проводяться тут!
 
Родина Обухових                                                                                             

Додати коментар


Захисний код
Оновити