flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 22 березня 2019, 13:33
У перші дні весняного місяця (з 1 по 3 березня) дев'ять подружніх пар з подружнім стажем 10-23 роки з'їхалися до м. Бердичів, аби відкрити наново прекрасний дар від Творця у подружньому житті. Це були подружжя з таких міст України як: м. Бар (Вінницька обл), м. Славута (Хмельницька обл), с. Розкіш (Шаргородський р-н), м. Мурафа (Вінницька обл).
rekol berdychiw podr02
 
Організаторами цих реколекцій були отець Олександр Лукащук OFM та сестра Йоанна Єсаян SCM. Отець Олександр вказав на основні моменти з тематики, котрі висвітлені у Святому Письмі та документах Церкви; також були обговорені особливості Таїнства покаяння для подружніх пар. Моральні та етичні аспекти були представлені с. Йоанною. Також були висвітлені результати онлайн-анкетування із обраної тематики, яке проводилось анонімно в рамах підготовки до проведення даних реколекцій.
 
 
Окремо були запрошені доповідачі з с. Франциска Світлана Гумінська SCM, котра являється лікарем і вже понад десять років займається практичною медичною діяльністю. Нею були розкриті анатомо-фізіологічні особливості чоловіка/жінки та представлені деякі найголовніші питання щодо певних аспектів подружнього інтимного життя. Ще одним гостем була мгр ліц. п. Орися Уська. Окрім теологічної освіти п. Орися являється вчителем методів натурального планування і сама живе у шлюбі 15 років і являється матір’ю чотирьох дітей. Пані Орися наблизила «природність» методів та «легкість» їх використання у повсякденному житті.
 
rekol berdychiw podr06
 
Програма цих кількох днів була дуже насичена: молитви (Свята Літургія, ранкові та вечірні, Адорація Пресвятих Дарів); науки різного формату (розповіді, свідоцтва, анкетування); невимушені бесіди при каві, розмови в току («між нами дівчатами» та «…хлопцями»), ділення власними переживаннями та потребами подружніх пар; «вечірні побрехеньки» - де організатори були відкриті на розмови будь якої тематики і кожен учасник міг збагатитись та знайти для себе напрямок вирішення нагальних потреб повсякденного духовного життя та з використанням різних метод подачі інформації (вербальне, медійне); а також «Винятковий час для кохаючих сердець!», під час якого подружні пари в романтичній атмосфері могли розповісти один одному те, на що роками не наважувались.
 
rekol berdychiw podr05
rekol berdychiw podr07
rekol berdychiw podr03
 
Ось свідчення однієї з учасниць реколекцій: "Дякуємо за такий романтичний, спокійний і теплий подружній діалог, який ми мали. Насправді, ми на цьому діалозі знайшли себе, тобто ми ніби підвели підсумок усього почутого та побаченого. Ми зрозуміли, де ми зараз є і куди нам іти далі. Щиро дякуємо за того Святого Духа, Який дав нам почути одне одного і ще більше полюбити одне одного! На завершення скажу так - скільки живеш, стільки і слід вчитися. Нічого не треба боятися, про все треба говорити між собою і головне за свідка брати Господа Бога, свого Творця, який найкраще нас знає і любить!".
 
rekol berdychiw podr01
 
Це був неймовірно прекрасний час, котрий усі учасники, єднаючись в Божій Любові, пережили в дружній атмосфері великої родини.
 
Пригадуємо, що вже відбулось кілька турів реколекцій для подружніх пар. Якщо ви зацікавились і хочете взяти участь у наступних, слідкуйте за анонсами на сторінці.
 
Сестра Йоанна Єсаян SCM
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити