flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Ювілей чернечого життя – це час повернення до тієї миті, коли по-новому відкриваєш таємницю власного покликання, найближчих стосунків з Господом, що допомагають тривати в покликанні й радіти кожною хвилиною перебування з Ним.
2 серпня 2018 року в свято Пресвятої Діви Марії Ангельської, інакше зване святом Порціюнкули, наша чернеча родина Малих Сестер Непорочного Серця Марії в Україні виспівала подячне Мagnifikat, оскільки відбулося одразу два ювілеї - 25-річчя чернечого життя святкувала с. Лаура Багінська, а достойні ювілярки с. Клара Мар’яновська та с. Божена Рой – свій золотий ювілей.
 juwilej 25-50
Урочиста подячна Служба Божа звершилася в Санктуарії Матері Божої Бердичівської об 11 год. Головним целебрансом був єпископ ординарій Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк. З ним співслужили багато священиків. «У кожної людини є дві важливі дати - дата народження на землі та дата народження для неба», - сказав у своїй проповіді єпископ Станіслав. В богопосвячених же осіб таких важливих дат є три, де третя – це день цілковитого присвячення себе Господу через складання чернечих обітниць. Крім того, владика підкреслив, що колись сказане «так» Господу має бути навіки і побажав ювіляркам тривати до кінця в своєму покликанні. Також єпископ коротко розповів про сьогоднішнє францисканське свято та завершив проповідь словами благословення св. Франциска.
Потім ювілярки відновили свої обіти, довіряючи Небесному Нареченому минуле,сьогодення та наступний етап дороги монашого покликання.
Після Служби Божої сестри ювілярки зворушливо дякували насамперед Ісусу за цей прекрасний дар, яким є покликання; батькам – живим і померлим, нашій чернечій родині, єпископу Станіславу, який служив колись як священик в Полонному (звідки родом одна з ювілярок, с. Лаура), священикам та всім, хто підтримував їх на дорозі покликання.
До спільного святкування долучилися сестри, родини сестер, священики та гості.
Бажаємо дорогим ювіляркам щедрого Божого благословення на подальше чернече життя.
Фото можна побачити тут
Ось я, слугиня Господня

Додати коментар


Захисний код
Оновити