flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 20 грудня 2017, 19:24

У Бердичеві, 12-13 грудня, сестри гоноратки пережили завершення ювілейного року з нагоди 100-ї річниці з дня смерті о. Гонората.

DSCN0111

День зосередження для сестер провів о. Блажей Суска ОFM Cар. У конференціях отець заохочував бути чуйними на Слово Бога, Котрий промовляє до нас сьогодні. В тиші сестри перебували перед Ісусом у Пресвятих Дарах.

DSCN0097

Вечірню Євхаристію у храмі св. Варвари очолив о. Блажей у співслужінні з о. Рафалом Мишковським OCD.

Перед Месою сестри мали нагоду почути біографію о. Гонората та деякі уривки з його листів, де він заохочує до ревного служіння Господу. Тексти перепліталися співом пісень, написаних на основі творів о. Гонората.

Після Служби Божої відбулось поклоніння мощам бл. о. Гонората. Сестри мали нагоду теж подивитись новий документальний фільм про о. Гонората, завдяки котрому засновник став ще ближчим для кожної духовної дочки.

На завершення святкування сестри пережили ламання облаткою, складаючи собі святкові побажання.

DSCN0145

DSCN0131

Нагадуємо, що на 16 грудня 2016 року припала 100-а річниця смерті бл. о. Гонората Козьмінського. Цей день став початком ювілейного року подяки за дар життя і діяльності польського капуцина, героїчного священика, духовного отця та відомого засновника численних монаших згромаджень.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити