flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 17 березня 2017, 12:37 Автор: с. Рената
 
Господь є дуже близько, Він біля мене, Він діє в моєму житті, присутній у моїй щоденності, в кожній миті мого життя. Часом серед щоденних турбот, проблем і запрацьованості ми втрачаємо це відчуття. Кожна віруюча людина, в тому числі й ми, богопосвячені особи, час від часу потребує віднови духа, бо ж усі постійно маємо навертатися. Нагадує нам про це Боже Слово, адже Бог говорить до нас постійно, сприймаючи нас з великою любов’ю.
 
 
Ця тема була порушена на формаційній зустрічі для наших сестер, можна сказати, на своєрідних міні-реколекціях 14-16 березня в Бердичеві по вул. Європейській. На зустріч прибуло близько 20 сестер. Отець Льонгін Кольочек ОFM, що служив сестрам протягом цих трьох днів, допомагав нам під час конференцій та проповідей побачити себе в правді в світлі Божого Слова, а також відчути безмежну Божу любов до кожної з нас. З отцем приїхали сестри з молитовної групи Ірина та Оксана, які вели заступницьку молитву. Також учасниці мали змогу приступити до Таїнства Примирення, споглядати Ісуса в Пресвятих Дарах всю ніч з 14 на 15 березня та взяти участь в молитві оздоровлення, і, звичайно, зустрічатись з Христом під час Святої Літургії.
Моє життя є місцем, де постійно можу читати і чути Слово Боже тепер, в цій хвилині. В цьому Слові є правда. Також Слово має приносити плід, причому тоді, коли прийде на це час, визначений Господом. А оскільки Бог в своїй безмежній любові створив нас вільними, то від нас самих залежить - чи підемо за своєю волею, чи житимемо Словом-правдою, що промовляє до кожного з нас особисто, відчуваючи особливу вартість свого життя та покликання.
 
с. Тереса Захарченко

Додати коментар


Захисний код
Оновити