flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

 
28 жовтня у м. Мостиська святкували невеличкий ювілей, 15-у річницю служіння сестер Гонораток у дитячому садочку «Джерельце» під покровом Слуги Божої Анелі Рози Годецької. Урочистість розпочалася подячною Службою Божою, яку звершили настоятель о. Владислав Дерунов та о. Іван Тимань.
 
IMG 8094
Діти, батьки та сестри молилися в намірах Згромадження сестер Гонораток, за сестер які започаткували цей садочок та сестер, які впродовж років служили та служать нашим діткам. Також дякували Богу за наших священиків, котрі нас завжди супроводжують у духовний спосіб, за всіх добродіїв, які в різний спосіб спричиняються, щоб це Боже діло існувало.
15 р
 
 
Після Служби Божої батьки підготували дітям веселу виставу – “День з життя в садочку” та чудову казку “Ріпка”. Майстерність акторів, несподіванки та сюрпризи спричинили доброзичливу атмосферу та безмірну радість діток. Особливі слова подяки батьки скерували до с. Юлі Ясинецької, вікарії Згромадження Малих Сестер Непорочного Мерця Марії, як вираз вдячності за служіння сестер у вихованні дітей. Свято завершилося частуванням солодощами та дружніми розмовами.
Дякуємо усім, хто спричинився до організації свята та просимо про молитовний супровід у діяльності нашого дитячого садочку.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити