У черговій катехезі на Радіо Марія сестра Каміла Кармалюк SCM коментує молитовний антифон до Богородиці "Слався Царице, Мати Милосердя".
Роздумуючи над темою програми "Немає милосердя без любові", сестра зазначила, що у згаданому антифоні тричі підкреслюється милосердя Пресвятої Богородиці. Проявом милосердя завжди є любов. Коли Марія відповіла при зустрічі з ангелом Богові "Так", вона ще більше запалала безмірною любов'ю і прагненням нашого спасіння. Її свідома відповідь Богу є проявом милосердя і любові до людини.