flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Неділя, 26 березня 2017, 12:03 Автор: с. Рената
Виявляється, що так. Про це розповідає фільм «По соображениям совести» (Hacksaw Ridge) авторства Мела Гібсона. Дія, яка розгортається у фільмі ще ближча нам, оскільки в центрі картини – хлопець (Дезмонд Досс), який через свої релігійні переконання відмовляється вбивати, однак все одно хоче бути корисним для своєї країни на фронті у якості санітара.
 
HacksawAward Garfield
 
Через це він терпить насмішки і знущання в армії, які фактично випробовують його віру. Деякі вважають його психічно хворим, релігійним фанатиком,а деякі поважають за вірність своїм принципам. Здавалося, таким не місце в армії, де треба братися за зброю і атакувати. Однак Досс у першому ж наступі показав свою хоробрість, жертовність і віддане служіння своїм військовим товаришам. А коли почався відступ через «криваву м’ясорубку», він залишився і цілу ніч рятував поранених з поля бою. Єдиним його бажанням, яке було молитвою на його вустах стали слова: Боже, дай спасти ще хоча б одного! Ще одного!
У цьому фільмі дуже багато крові та болю, страждання та жорстокості, але Доссу вдалося принести добро та героїзм в ряди військових. Це історія про те, як важко бути вірним своїм переконанням; про те, як така вірність викликає повагу; про те, як можна залишитись людиною, навіть у найскладніших ситуаціях. Приємного перегляду!

Додати коментар


Захисний код
Оновити