flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Неділя, 31 січня 2010, 15:07 Автор: Administrator

s. Anna KlipackaРОСТОВ-НА-ДОНУ, Росія Наша праця в Російській Федерації розпочалася з 2003 року. Але першою, хто проклав дорогу в «укритті», була наша Засновниця, Анеля Роза Годецька. В Росії вона народилася, виросла та здобула освіту, а пізніше часто там бувала, особливо в 1912-1922 роках, коли існував дім сестер у Петербурзі, де велися курси крою та шиття для робітниць, а потім

був дім для сиріт, який діяв аж до революції. Одночасно сестри були запрошені священиком Ідзі Радзішевським для роботи в Духовній Академії. Про життя і працю сестер гонораток в Росії розповідає Настоятелька вікаріату в Україні с. Анна Кліпацька:

 

До Ростова - на - Дону Малі Сестри Непорочного Серця Марії приїхали восени 2003 року. В день їхнього приїзду під час Літургії Слова говорилося про жінок, що ходили за Ісусом та прислуговували Йому. Саме таку поставу прийняли сестри, ведучи молитовне життя та виконуючи щоденну працю. Будучи “малими сестрами”, вони прагнуть жити в смиренності та простоті, не шукаючи популярності та похвали. Як тихі апостолки, проголошують Євангеліє насамперед прикладом свого життя.

Старанно виконуючи свої щоденні обов’язки, сестри тим самим свідчать, що в кожну працю, без огляду на те, який вона має характер, потрібно вкладати серце і виконувати її сумлінно. Важливу роль в євангелізації за їх участю відіграє живе відчуття Бога, без якого жодні методи катехетичної праці не дали б бажаного результату. Спільнота сестер при парафії “Остатньої Вечері» в Ростові дбає також про кухню та парафіяльний дім. У цій спільноті панує така атмосфера, що кожен почувається тут, як удома.

Сестри намагаються бути знаком для інших, щоб люди бачили - Господь є не тільки в храмах та монастирях, але і в світі, а насамперед - в іншій людині. Вони також прислухаються до поради Засновниці: “Сестра повинна бути як промінь сонця, однаковий для всіх, який світить там, куди потрапляє, освітлюючи і зігріваючи лише самою своєю присутністю, завжди з’єднаний із Сонцем – Христом».

Додати коментар


Захисний код
Оновити