
Наша засновниця, Мати Анеля Роза Годецька, яка була педагогом не тільки за фахом, а й за покликом душі, охоплювала апостольською любов’ю усі сфери життя дитини, а також слушно вважала, що виховна діяльність тих, хто працює з дітьми та молоддю, має спиратися на міцному фундаменті, яким є Бог.
Постійна духовна формація потрібна не лише сестрам-монахиням, але й кожному, хто працює з дітьми. Тому 17 січня 2015 року в нашому головному монастирі в м. Бердичеві відбувся день зосередження для педагогів з бердичівських парафій на тему «Потреба і можливості євангелізації в сучасній школі: завдання вчителя-християнина». В ньому взяли участь 20 педагогів: вчителів, вихователів та викладачів коледжів; між іншим, серед вчителів були і 2 сестри-терезіанки, що також працюють в школі.
Ось вже котрий рік поспіль традиція спільного Різдвяного оплатку є незмінна. В осередку Карітасу в Яблуниці відбувається ділення оплатком не тільки у спільноті сестер, котрі там працюють, але у спільноті усіх працівників «Дитячого Селища», котрі на той час знаходяться на сторожі служіння усім відпочиваючим.
Після читання фрагменту з Євангелія настоятелька спільноти (і одночасно виконавчий директор осередку) с.Яна Білякевич скерувала декілька слів до усіх присутніх. Після чого було взаємне ділення оплатком і складання святкових побажань. Не обійшлося і без смачної куті за вігілійним столом, а під ялинкою були подарунки від Дитятка Ісус для усіх працівників. Звісно ж «душею» спільної вечері було співання колядок, кожна з яких, наповненна багатим змістом, розігрівала серця та допомагала принаймні на мить духовно перенестися до Вифлеєму і торкнутися частинки Божого чуда.