flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 08 листопада 2017, 20:02

Дім інвалідів, або як у Бердичеві говорять – дім пристарілих – місце, про яке говорять неохоче. Не дай, Боже, туди потрапити. Однак, на даний момент там нараховується понад дві сотні людей з різних куточків Житомирської області і не тільки. Ці особи найчастіше потрапили сюди не з власної волі, але з волі близьких, рідних дітей.

litnij wik

У розмові з нашою сестрою одна заплакана бабця розповідає, що від моменту як її сюди привезли, дочка жодного разу до неї не навідалась. Тільки на одне чекає і нічого від дочки не хоче, крім того щоби та завітала і сказала: «я прийшла до тебе». Це одна би була їй втіха. І таких вражаючих історій чи не кожна друга.

Наша спільнота сестер дім інвалідів відвідує щонайменше раз на місяць, коли є Служба Божа. Наша місія - це допомогти привезти на Євхаристію тих, які на інвалідних візках, супроводжуємо співом під час Святої Літургії. Декого сестри відвідували частіше, готували до прийняття таїнств Покаяння і Примирення та Євхаристії.

Минулого року зі спільнотою Шанувальників Непорочного Серця Марії ми поставили різдвяну виставу і власними руками зробили різдвяні сувеніри. Такі вистави підопічні дуже люблять. Але не тільки вистави. Особливим чином вони потребують уваги і спілкування.

Особливою духовною опікою дім інвалідів огортають босі кармеліти. Отці уділяють таїнства Хрещення, сповідають та причащають. Інколи такому служінню присвячують цілий день.

Звісно, не можна оминути увагою служіння тут спільноти «Легіон Марії». Члени спільноти дуже активно «шукають» людей, яких можуть відвідати. Особливо важливою і цінною є спільна молитва з підопічними. Часом може прозвучати пропозиція-заохочення, аби людина прийняла таїнства Церкви.

Так багато є місць де на нас чекають, не біймося подолати страх, аби запитати ближнього: як живеш? чого потребуєш? А може просто посміхнутись. Це і є добро, якого так потребує Ісус. Він чекає в наших самотніх, хворих, людях похилого віку.

Новіціат

Додати коментар


Захисний код
Оновити