Молодь з парафії св. Олександра з м. Київ побували у мальовничих Карпатах.
Заміщаємо свідчення учасниць.
"Великого таланту до написання подібного не маю, але запевнити вас можу лише в одному, що все, що буде сказано нижче, від чистого серця і сповнене любові та щирості.
Отже, відпочинок у Карпатах. Чим він став для мене? Він став – казкою! Так, казкою, на яку я очікувала вже давно. Саме ці шість днів стали для мене джерелом як фізичного, так і духовного відпочинку, якого потребувала я та моя душа.
Вдячна Богу за те, що саме так все сталось. Я познайомилась з неймовірними людьми, кожна з яких викарбувала в моєму серці часточку себе. У товаристві цієї чудової компанії я відчула себе ЩАСЛИВОЮ. Я мало спілкувалась по телефону в період відпочинку, не заходила в інтернет (що для мене зовсім не властиво). І мені зовсім не хотілося цього робити. В мені панував душевний спокій і радість. Я мала прекрасне живе спілкування і моя душа більше нічого не потребувала. Дійсно була сама собою.
Щоденні Служби Божі зміцнили мою віру. Раніше я була повністю впевнена, що моя віра міцна, щоденно молилась, ходила до Церкви, загалом, намагалась бути істинною християнкою. Але саме у Карпатах мені відкрились очі. І як це не було б важко визнати, я зрозуміла, що зовсім не довіряла Богові, постійно нарікала та включала свій песимізм, загорталась у кокон своїх образ на Нього, при якихось життєвих негараздах. Якою ж я сліпою була..! Варто було лише зрозуміти, що якщо щось і відбувається, то з Божої волі. Напевно, в той момент мало все статись саме так. І якби я просто це сприйняла, винесла для себе урок і спокійно жила далі, то була б на багато щасливішою.
Саме те казкове місце та чудові люди, які оточували мене, дали мені змогу все-таки відкрити двері свого серця Богові, який вже зачекався на порозі…
Можливо, це буде банально, але я чесно можу сказати, що це був найкращий Новий Рік і відпочинок у моєму житті. Не було жодного дня у Карпатах, коли в мене був поганий настрій чи я на щось нарікала. У мене не вистачає слів, щоб висловити свою подяку сестрі Агаті, отцю Артуру та всій нашій компанії. Кожен із вас неперевершений по-своєму. Ви за досить короткий час стали для мене рідними. Дуже вам вдячна, що ви всі з’явились у моєму житті. Я щиро надіюсь, що це не останній наш спільний Новий Рік. Хоча, я та Альона зовсім нові у вашій компанії, але дуже сподіваюсь, що під час цієї поїздки ми стали для вас своїми…"
З великою любов’ю та повагою Аня Ошовська
P.S. Чекаю з нетерпінням нашої наступної зустрічі
Це вже другий новий рік ми проводимо разом з молоддю нашої парафії святого Олександра. Це прекрасний час, повний чудес, дружби і віри! Минулого року я була новенькою в спільноті і навіть не уявляла на скільки близькими, рідними, дорогими мені можуть стати ці люди! Я ростила свою віру, довіру Богові і по маленьку відкривала своє серце, і знайшла вірних друзів, з якими я в одному човні що б не трапилося! Це благословенний час, тому що він проведений з Богом! Щоденні Месси і проповіді о. Артура, душевні розмови і духовна швидка допомога, конференції сестри, скрутація, вилазки в гори, майстер-клас катання на борді від найкрутішого інструктора Колі і просто посиденьки в теплому колі - все це діяло як бальзам на душу! Женічка став душею компанії, її піснею!
"Я дякую вам, друзі, за цей Новий рік! За те, що з вами переступлю поріг!
Я дякую всім вам, ви моя сім'я!
Ви ті, кому дійсно потрібен я!"
Довольнаааа як слон, Аня Щирба!