flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Автор: с. Марта Вйонцек

МОСТИСЬКА Кожен християнин прагне в повноті розпочати Великий Піст, щоб плідно його пережитита підготуватись до Великодніх свят. Аби допомогти молодим особам, котрі цього прагнуть, у домі сестер Гонораток у м. Мостиська 12 березня був організований день зосередження

для дівчат від 14 років та старше. Допомагав у цьому, проголошуючи Слово Боже, о. Роман Теслюк. Протягом дня учасниці збагатились, слухаючи конференції, беручи участь у Св. Літургії та Адорації Пресвятих Дарів. Основною темою були шляхи гідного пережиття періоду Великого Посту, котрими є молитва, піст та милостиня. Розпочав отець мову, розкриваючи сенс слова "навернення". Після чого роздуми перейшли на основні добрі вчинки та головні аспекти Таїнства Сповіді. 

 

Джерело: Відео

 

Не бракувало також Коронки до Божого Милосердя, особистої молитви та можливості скористатись з Таїнства Сповіді. На закінчення дня зосередження були слова заохочення робити дробрі вчинки незважаючи на те, що оточуюче середовище навіть цього не доцінить, адже так вчить сам Христос.

Додати коментар


Захисний код
Оновити