flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Вівторок, 10 березня 2020, 08:08
Ось і закінчуються перші весняні вихідні,трохи довші за звичайні завдяки Міжнародному жіночому дню. Як використовують цей час молоді люди, зокрема, підлітки? Вихідні можна використати з користю для себе: відіспатись, побути в колі родини чи поспілкувавшись з друзями, а можна і змарнувати їх, зависнувши цілоденно в Інтернеті чи соцмережах. Можна також призначити цей час для Господа і для своєї душі.
 
зображення viber 2020-03-09 17-39-58
 
От і підлітки нашої парафії бл.о.Гонората зібралися 9 березня в домі сестер на день зосередження, щоб у час Великого Посту трохи більше часу присвятити для ретельної підготовки до таїнства Покаяння, адже, приступаючи до сповіді, ми спочатку повинні усвідомити безмежну любов Бога до нас.
 
Розпочався наш день зосередження з конференції настоятеля парафії о.В᾿ячеслава Коневського на тему п’яти умов доброї сповіді.
 
Потім була зустріч з Ісусом, укритим в Пресвятих Дарах, під час якої ми могли порозмовляти з Ним в тиші, висловити свою подяку, перепросити за скоєні гріхи та попросити необхідних благодатей, а також прославити Христа своїм співом. Була нагода примиритися з Господом у таїнстві Покаяння, поспілкуватися зі священиком довше, ніж звичайно у храмі, коли до сповідальниці стоїть черга.
 
Центральним пунктом нашого дня зосередження була Пресвята Євхаристія, а після неї – смачний обід.
 
Тоді ми переглянули фільм про Йосифа Єгипетського, який не згрішив і залишився вірним Богу в досить важких ситуаціях і зумів відповісти милосердям на образу.
 
Нехай сьогоднішній час покаяння, молитви та призадуми над своїм життям допоможе нам зростати у вірі та любові до Господа.
 
Учасники

Додати коментар


Захисний код
Оновити