flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 16 січня 2019, 11:18

Київська молодь з парафії св. Олександра відновлювала свої фізичні та духовні сили під час відпочинку у Карпатах.

molod kyjiw karpaty 03012019

Кажуть, що саме перебування на природі має цілющу силу, а також надихає до нових звершень. Такий досвід мала група молоді на чолі з отцем Олександром Язловецьким та сестрою Агатою Нуцковською SCM, яка перебувала в осередку “Дитяче Селище” Яблуниця з 27 грудня 2018 року по 3 січня 2019 року.
 
Це був час активного відпочинку в горах, на засніжених карпатських схилах, не бракувало й духовної їжі, а також невгамовних веселощів та спілкування на цікаві та життєво важливі теми.
 
“Не може бути кращого відпочинку, ніж відпочинок з Богом. Коли маєш можливість щодня спілкуватись з позитивними та веселими людьми, які розділяють твої погляди, не засуджують, не принижують, а справді розуміють. Для мене ці дні були ковтком свіжого повітря, як в прямому так і в переносному сенсі. Час, коли забуваєш про всі проблеми та негаразди, отримуєш тишу і спокій. Кожен день був сповнений сильними позитивними емоціями, цікавим, змістовним спілкуванням. Таке враження, що я побувала в іншому світі, де час минає непомітно тому, що поряд є Бог, Який відчувається у всіх і у всьому”, - підкреслює Зоя Мусатова. “Щиро дякую настоятелю, сестрі Агаті та отцю Олександру за можливість перебувати разом у ці святкові дні”.
 
molod kyjiw karpaty 03012019 3
 
Своїми враженнями також ділиться Софія Цьомка: “Новорічний відпочинок із молоддю парафії святого Олександра - це гарний шанс відпочити не тільки фізично, а й духовно, знайти нових друзів та незабутньо відмітити прихід Нового року. Умови проживання на базі благодійної організації "Карітас" були комфортні, а карпатське повітря та кучугури снігу навколо, створили незабутню зимову атмосферу цього року. Відносна близькість до різноманітних за складністю схилів для спусків гарантувала гарний час і нові враження для всіх, хто спробував сноуборд чи лижі, а уважність сестри Агати та отця Олександра створили всі умови, щоби відпочинок був проведений у гармонії та з Богом”.
 
molod kyjiw karpaty 03012019 2
 
Підсумком можуть стати слова Олега Лошакова: “Ми разом зустріли цей рік, і було би добре, щоби протягом всього 2019 року також частіше зустрічалися. Мої особисті почуття надзвичайні. Краєвиди зимових Карпат неймовірні. Це був найкращий духовний і фізичний відпочинок. Дякую всім за чудову пригоду в Карпатах”.

Додати коментар


Захисний код
Оновити