flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 27 серпня 2018, 11:17

З 24 по 26 серпня 2018 року, у місті Бердичеві, в домі новіціату Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії (Гоноратки) проходили реколекції для дівчат. У реколекціях взяло участь, збіг чи ні, 12, як і апостолів Ісуса, дівчат. Учасниці завітали з різних регіонів: Київщини, Житомирщини, Вінниччини, Луганщини.

IMG-223498fd7a92d3d823557db06c6819e4-V

Тематикою реколекцій було актуальне для молоді питання: «Куди Ти йдеш? Кого шукаєш?». Духовними провідниками були отець Пасхаліс Рабцевич OFM та сестра Зита Врона SCM.

У програмі реколекцій були:

- Конференції, що спиралися на уривок з Євангелії від св. Луки: «Дорога до Емаус». В одній з конференцій отець Пасхаліс підкреслив, що Ісус нам не нав’язує Себе, а дає можливість вибрати власну дорогу. Він - подорожній, йде разом із нами. Ми маємо запросити Його до нашого життя. Важливо не переплутати подорож із прогулянкою…;

- Адорації Пресвятих Дарів (перебування у Божій присутності) під час яких ми разом молилися за Україну, про благословіння для українського народу;

IMG-27885ba3ea88851d57b68da7fee66b02-V

- Скрутації (власні роздуми над віршами з Євангелії, де кожна мала можливість почути Божий голос);

- Свідчення «Моя зустріч з Ісусом» - це був найчуттєвіший момент, де панувала атмосфера відкритості, щирості і довіри одна до одної;

- Праця в групах, де ми намагалися зрозуміти в чому ми розчаровуємося, від чого втікаємо.

На завершення реколекцій ми взяли участь в Службі Божій у санктуарії Матері Божої Бердичівської, де на проповіді отець Юзеф, кармеліт, заохочував бути собою, бути відкритими на Боже діяння у нашому житті, бо Господь нас підтримує через різних людей та обставини.

IMG-6c44b7fd9e6f8ac3831c1a7d811921bd-V

IMG-1d74db1505cd19a17441eccdfc5c2914-V

Кожна з дівчат вразили своєю щирістю, відкритістю, чуттєвістю, розумінням і співпереживанням. За короткий період реколекцій дівчата ми швидко подружилися і стали як одна сім’я.

IMG-8f2b1f6b1a6ea9e2abcf1892468a9f41-V

Ділимося з вами деякими свідченнями учасниць реколекцій:

Валерія Давидович: "Слава Ісусу Христу! Як я пережила ці реколекції? Дуже класно. Багато вражень, емоцій від побаченого та почутого. Найбільше мені запамʹяталося і сподобалося:

- наша групка дівчат, яких було 12, як Апостолів;

- насамперед Служба Божа та проповідь;

- конференції о. Пасхаліса та с. Зити (дуже гарно проводили);

- звичайно тихий та веселий вечір;

- дуже смачно готували, я ще так не їла;

- свідчення про зустріч з Ісусом;

- і ще багато чого цікавого…

Я дуже рада, що приїхала на реколекції, познайомилась з різними дівчатами. І з допомогою цих реколекцій, моя віра стала ще сильнішою… Я дякую Богу, що я змогла сюди приїхати і плідно пережити ці найкращі три дні реколекцій… За все СЛАВА БОГУ!!!".

IMG-7dd295e599a09a90959a5c858eed1b00-V

А ось яке свідчення Анжели Корнійчук:"Мені ці реколекції дуже сподобались, атмосфера неймовірна, хочу сюди повернутися ще. Найбільше мені сподобались: смачна їжа (дуже талановиті кухарі), відчуття були ніби я вдома, конференції, веселі та тихі вечори, як ми плели розарії. Дуже класно та чудово провели час. Велике дякую всім та за все!".

Вікторія Корнійчук підкреслює:"На цих реколекціях мені найбільше сподобались проповіді, атмосфера яка оточувала мене, те, що на останній день ми були на Літургії у Санктуарії, та як їздили до св. Варвари. Я дуже рада, що поїхала на ці реколекції. І за все Слава Богу!".

IMG-fb07e59ab78b8c3742dc7afd8f86c7ba-V

Валя Гібнер розповідає про свої пережиття реколекцій так: "Я дуже рада, що приїхала на ці триденні реколекції, адже мені було дуже добре їх переживати з такою чудовою спільнотою. Мені тут все сподобалось. Особливо конференції сестри Зити та отця Пасхаліса, дуже сподобалось те, як ми щиро свідчили про дію Бога у нашому житті, веселі вечори та сама атмосфера. Ці реколекції я пережила насправді дуже чудово, хоча вони тривали не довго, але ці 3 дні мені допомогли збагатити мій духовний світ. Тому всім, хто був зі мною на цих реколекціях велике "дякую", також велике "дякую" сестрам, отцю та кухарям, які для нас старались. За все Слава Богу!!!)))".

І на останок свідчення учасниці Маргарити Карпак: "Я на реколекціях вперше. Очікувань якихось конкретних не мала, просто мала бажання збагатитися духовно, стати ближче до Бога та дізнатися, що Він хоче сказати мені та на яку дорогу вивести. Хоч реколекції тривали не довго, я дійсно зблизилася з Ісусом, трохи поспілкувалася з Ним, мала можливість відійти не надовго від життєвої метушні та справ, познайомилася з чудовими людьми. Дізналася багато цікавого про сестер гонораток. Перебуваючи тут я відпочила та збагатилася духовно. Дякую сестрам і отцю за цікаві конференції та спільну молитву. Дякую Ісусу за те, що привів мене сюди".

IMG-465bf79cd73f2f3f3e1f1859ed28d8db-V

Щиро дякуємо отцю Пасхалісу і сестрі Зиті за наближення молодих сердець до святості і чистоти Ісуса та Марії. Нехай Господь буде прославлений в усьому!

Маргарита Карпак

Додати коментар


Захисний код
Оновити