flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

В днях 28-30 червня у Бердичеві, в головному домі сестер гонораток відбулись реколекції для дівчат. Провідна тема: "Гідність жінки та її покликання". Щоденнна Євхаристія, слухання Слова Божого, тематичні лекції, спільна молитва та спілкування з однодумцями залишили в серцях учасниць глибокий слід.
berdycziv RD

Свідчення учасниць

Під час реколекцій я стала на сходинку вище до Бога. Знайшла відповіді на деякі питання, проте виникли нові та серйозніші. Дізналась багато корисної і потрібної інформації. Хоча б ненадовго відволіклась від телефону. Надихнула мене енергетика в старих храмах Бердичева.

Дякую за моральну підтримку, продовжуйте в цьому ж дусі.

Учасниця


Дякую за ці незабутні три дні у Бердичеві на реколекціях. Тут я дізналася багато нової інформації про те, якою має бути жінка. Особливо сподобались наші розмови про материнство, жіночу гідність. Надіюсь дівчата зуміємо використати ці знання у подальшому житті. Чекаю наступної зустрічі.
Валерія

Мені сподобалось усе. Я зрозуміла, що потрібно частіше читати Біблію, слухати Слово Боже. Особливо вразили конференції про жіночість. Я зрозуміла, що потрібно себе любити такою, яка ти є.

Єлизавета


Тут я побачила багато нових людей, що шукають сенс свого життя, покликання, розпізнають Божу волю, як і я. було дуже цікаво, ми чули Боже Слово, та слова людини, яка живе ним, тобто має досвід і може цю тему розкрити. Справді відкрила для себе жінку, яку вподобав Господь і яка здатна нести Його любов і творити з Ним. Крім того були неформальні розмови за чашкою чаю та дуже смачно їжа. Велике дякую від нас усіх. Сподіваємось на нові зустрічі, знайомства, розважання.
Учасниця

Додати коментар


Захисний код
Оновити