flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 08 січня 2018, 16:31

Цьогоріч з 28.12.17 по 3.01, молодь парафії прокафедрального собору св. Олександра мала прекрасну подорож до Карпатських гір, де відсвяткувала та зустріла Новий рік. Гостинно зустрів столичну католицьку молодь осередок "Карітас" у с. Яблуниця, що на Івано - Франківщині.

imgonline-com-ua-Compressed-QcgRPNUUkrCPzSm

Моменти сміху та веселощів єдналися з тихими молитвами в каплиці, гучні ігри та забавки перемінювалися на смиренну та відверту розмову з Живим Богом під час адорації. Якась особлива родинна атмосфера панувала на кожній Святій Месі. Ділення Словом Божим, роздуми, сповідь, тематичні конференції - на все це знаходився час, і ми вдячні Господеві за те, що Він нам його подарував і ми його провели в такому прекрасному дусі християнської спільноти.

imgonline-com-ua-Compressed-juQzHKoH9FyKwg

Під час подорожі, кожен з нас мав свою певну функцію або завдання, з яким прекрасно впорався. Це прищеплює дисциплінованість, якої нам молодим бракує часами. А катання на лижах на Буковелі? Коли летиш на швидкості на тих лижах, розуміючи міць цієї сили, тоді дуже сильно відчувається, що саме в цей час Господь оберігає тебе, провадить тебе, не дає впасти, травмуватися. Як справжня родина ми зустріли свято Святого Сімейства. Зустріч Нового року проминула у цілковитій радості, адже кожен приймав участь у підготовці та у вдячності Господу за пережитий рік.

А ось що пише про свої враження Яна Рудковська: «Щоранку відкриваючи очі ми насолоджувалися прекрасним видом та дякували Богу за ці безцінні моменти. Люди які нас оточували були дуже різними але дещо нас об'єднувало і робило сильнішими. Ми - спільнота і з нами Бог. Ми всі є разом і задоволені, бо кожен з нас несе промінчик сонця у цей сірий світ, а черпаємо ми це сонце від Господа та найчастіше на таких виїздах, де ми можемо зміцнити нашу віру. В особливий спосіб впливають адорації, сповідь, щоденні Cвяті Меси та пісні які линуть з наших сердець!

imgonline-com-ua-Compressed-cnEEw6cOZV06

Напевно нікого з нас не оминули конференції які проводили о. Ромуальд та с. Агата. про покликання чоловіка та жінки. Ми зараз у такому віці, що саме час роздумувати на такі теми та усвідомлювати якими ми маємо бути і яка є наша роль. Також на свято Святої Родини, я вважаю, що кожен з нас усвідомив наскільки ми любимо наших батьків і вдячні їм за все. Це було дуже необхідним для нас. Ми могли провести цей час весело та з користю! Походи в гори, катання на лижах, розмови з сестрою та отцем на різні теми, поїздки на Буковель, а особливо танці біля центральної ялинки - то було просто незабутньо! Кожному з нас буде не вистачати цих щирих посмішок та людей, які мали можливість провести цей час з нами. Ми всі гуртом приймали участь у підготовці святкування Нового року. Кожен мав свої обов'язки і впоралися з цим на відмінно, особливо с. Агата, яка о 12:00 знайшла соняшникову олію, щоб врятувати наш салат! Мали дуже багато веселих моментів, які назавжди залишаться у наших серцях. Дякуємо всім оранізаторам цієї поїздки і, насамперед, Богу за цей благодатний час».

imgonline-com-ua-Compressed-CvG4P1UQst

«Це був час досвідчення Божої Любові та любові людської. Час радості та захоплюючих вражень. Найбільше запам'ятався момент адорації, де я відчув близькість Христа та Його любов до своїх дітей. Сподобалися конференції, які проводили наші духівники. Дякую за цей час і всім рекомендую проводити Новий рік у християнській спільноті», - підкреслює Сергій Смик.

«Дякую за чудову організацію, музичний супровід, веселий настрій, танці, теплу та невимушену атмосферу. Особливо складаємо слова вдячності за проникливі та влучні слова на конференціях, за проголошення Слова Божого. З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей. Сила спільноти об'єднує молоді серця», - підсумовує Наталія Маргошина.

Дякуємо всім, хто організував цю поїздку: сестрі Агаті, отцю Ромуальду за духовний супровід, осередку «Карітас» та його працівникам, настоятелю отцю Віталію, який спричинився до того, щоби виїзд відбувся. Відпочиваймо прославляючи Бога!

imgonline-com-ua-Compressed-QJZX2i4d26B9

Голинський Євген

Додати коментар


Захисний код
Оновити