flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Субота, 04 листопада 2017, 09:23

У вівторок, 31 жовтня, відбувся день зосередження для дівчат у місті Полонне (Хмельницька обл.). Це був час спільної молитви, роздумів над своєю вірою і радісного перебування одне з одним.

DSCF8666

Під час конференції ми мали можливість дізнатись про особу блаженного отця Гонората, засновника Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії (гонораток). А особливо те, як він переживав свою віру в юному віці. Це був досвід втрати віри та благодать навернення через заступництво Пресвятої Діви Марії. Намагались відповісти на запитання: що мені дає віра, як її розвивати, до чого Бог мене заохочує через приклад життя блаженного?

Після цього було радісне спілкування за чашкою гарячого чаю. Продовженням зустрічі стала молитва Розарія, переплетена роздумами над таємницями з життя Ісуса та Марії.

DSCF8675

Дякуємо о.Едуарду SCJ за вділені святі таїнства і за скероване до нас Слово Боже.

Під час звершеної отцем Євхаристії, ми дякували Богу за благодаті отримані через заступництво Пресвятої Діви Марії. У проповіді отець пригадав нам події, що відбулись під час об'явлень Марії у Фатімі.

DSCF8685

Отець заохочував не припиняти Розарій, не обмежуватись лише місяцем жовтнем. Бо цієї молитви потребують багато таких як ми, молодих хлопців та дівчат, які ще не знають Бога. Посилаючись на Євангеліє, отець заохочував, щоби ми плекали в наших серцях засіяні малими зернятками Божі дари, щоби вони мали змогу зростати через молитву, покуту і власні жертви.

DSCF8699

Підкріпившись смачним обідом, ми продовжували зустріч радісною рекреацією.

Дякуємо Богу за цей час, за все чим нас обдарував під час цього дня зосередження.

Сестри гоноратки

Додати коментар


Захисний код
Оновити