flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 30 жовтня 2017, 19:31

У суботу, 28 жовтня, у нашому домі в Мостиськах відбувся день зосередження для молоді. Духовний супровід ми мали завдяки отцю Івану Тиманю, котрий звершив Жертву Христову та дав нам змогу зустрітись з Євхаристійним Ісусом на адорації. Це був час коли ми молились та роздумували над тим, що відбувається у наших серцях, коли ми зустрічаємось з Богом та з моїми ближніми, чого мене вчить Серце моєї Матері Марії?

IMG 3825 small

Під час конференції ми роздумували над таємницею Непорочного Серця Марії, користуючись з повчань отця Гонората Козьмінського, Засновника нашого Згромадження. Як же наш отець Гонорат палав любов’ю до Діви Марії і до цього він закликає кожного з нас!

На адорації молодь віддавала Христу все те, що вони мали у своїх серцях, виписуючи це на заздалегідь підготованих сердечках. Потім сердечка були спалені, як символ вислуханої молитви.

IMG 3826 sait

Звичайно ж, не обійшлось без смачної їжі, котру молодь споживала у незвичайний спосіб, так як їли ми за дитячими столиками нашого дитячого садочку, це було весело!!!

У праці в групах ми відповідали на запитання: Що або хто є моїм скарбом? Де є моє серце? Чим я наповнюю моє серце? Який плід того, чим наповнене моє серце? Якою є моя віра у щоденному житті? Як я дбаю про чистоту свого серця?

А на завершення нашого плідного дня у нас традиційно відбувся веселий вечір з танцями!

IMG 3893 small

Дякуємо Доброму Богу, що дав нам Свою Матір як приклад для наслідування. Вона нас вчить як дбати про чистоту наших сердець, аби наше серце було ближче до Її Непорочного Серця!!!!

Сестри гоноратки

Більше фото

Додати коментар


Захисний код
Оновити