flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Неділя, 12 березня 2017, 17:11 Автор: с. Рената
 
Сьогодні, 11 березня, я мав нагоду вперше в житті відвідати дні зосередження в Сестер Гонораток. Зустріч проводила с. Агата Нуцковська, яка також відповідає за групу молоді парафії св. Олександра в м. Києві. Темою зустрічі були людські відносини.
 
den zoseredzenia
На наше зібрання також завітав особливий гість – о. Михайло Нуцковський. Отець детально описав нам природу людської особистості, її елементи, їх взаємодію а також розповів нам, яким чином слід будуватти відносини з самим собою, з Богом та нашим оточенням. Слова отця знайшли свій відгук у серці кожного з присутніх, всі ми активно долучалися до дискусії. Після обговорення сестри запропонували нам смачний обід. Надалі проходили Адорація Пресвятих Дарів та Меса в невеличкій але дуже гарній капличці, що облаштована в помешканні сестер. Під час Адорації о. Михайло та ще двоє священиків посповідали молодь, щоб усі мали змогу з чистим серцем та душею прийняти Святе причастя. В кінці зустрічі ми всі були надзвичайно вдячні с. Агаті та о. Михайлу за цей чудовий день, адже надзвичайно важливими в ці бурхливі дні молодості є те наближення до Бога та відкритість, яку вони нам продемонстрували та дали змогу відчути. Наша молодь стала свідком тієї благодаті, яку несе Божому люду Свята Католицька Церква.
АНТОН Опанасенко
Сьогоднішній день зосередження мені дуже сподобався, бачу реальні плоди після нього. Зрозуміла, що читати Біблію потрібно якнайчастіше, також більше звертати увагу до потреб близьких і обов'язково вдосконалюватися, щоб надихати людей до змін в кращу сторону.
Оля
Хочу поділитись прекрасними відчуттями, які я отримала на Дні Зосередження у колі однодумців, прекрасних людей - молоді парафії Св. Олександара та сестер гонораток. День зосередження на тему: "Відносини", який провадив духовний отець Міхал Нуцковський, пролетів як одна хвилина. Це був час роздумів над своїм життям, час питань та пошуку відповідей, час спілкування, молитви, духовного зростання. Я переконана, що кожен з нас присутніх на цьому дні зосередженні виніс для себе багато корисного, а саме як розуміти один одного та на чому будувати родинні відносини. Щиро дякую о. Міхалу за влучні та щирі слова до кожного молодого серця. Дякуємо також сестрам-гонораткам, за тепле запрошення та прийняття у своєму домі.
Маргошина Наталія
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити