flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Четвер, 18 червня 2015, 16:32
Літо - час довгоочікуваних канікул і відпусток. З 1 по 14 червня в Дитячому селищі Карітас-Спес Україна відпочивали 138 дітей. Серед них і наші прихожани - з м. Мостиськ. Чудова природа, свіже повітря та радісна атмосфера спонукала до дружніх відносин і прославляння Бога. Цьогорічна тема нашого табору: «Слідами святих покровителів». Кожного дня нас супроводжував певний святий. Діти роздумували над подвигом його життя та замислювалися над своєю поведінкою.
Jablunycia
Сестра Каріна організувала нам чудовий похід у гори, виїзди на Буковель, в Яремчу, до водоспаду, а також зацікавлювала дітей різноманітними заходами. У Духовному супроводі допомагав о. Юзеф Нуцковський SDB - через служіння у святих Таїнствах та проголошення Слова Божого. Своїми проповідями та свідченням життя відкривав наші серця на живого Бога.
Час настільки швидко промайнув, що ми не встигли озирнутися, як вже було потрібно прощатися з новими друзями і повертатися додому.
Від щирого серця мостиські діти та сестри гоноратки дякують нашому настоятелю о. Владиславу Дерунову та всім організаторам за чудовий відпочинок.
Jabl 2
Сестри гоноратки з Мостиськ

Додати коментар


Захисний код
Оновити